Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie przegiąłem z bieganiem i porwałem się na zbyt dużą liczbę kilometrów w momencie, kiedy dopiero co zacząlem biegać, w ostatnim tygodniu zrobiłem 50km, dla niektórych pewnie to pikuś, ale z perspektywy osoby biegającej 2 miesiące faktycznie może to być sporo i nie zdawalem sobie z tego sprawy aż do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Na ostatnim biegu, gdzie robiłem interwały poczułem w pewnym momencie ból w prawej stopie, dokończyłem bieg do domu bardzo wolnym tempem i do dziś (6 dni), czuję ten sam ból w momencie kiedy zakładam jakiegokolwiek buta, kłucie w miejscu, które zaznaczyłem, tak jakby but uciskał bo jak chodzę po domu to tego nie czuje. Czy ktoś spotkał się z takim rodzajem urazu? Na razie daje sobie trochę spokoju od biegania i pomyslałem, że odczekam, ewentualnie skoczę do fizjo jeśli ból nie ustanie.

#bieganie
Dante15 - Prawdopodobnie przegiąłem z bieganiem i porwałem się na zbyt dużą liczbę ki...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-18 o 13.53.33

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Dante15: mialem podobnie tylko bardziej w prawo (4 palec zamiast 2). U mnie to bylo polaczenie dart czyli duzo stania na jednej nodze plus bieganie. Nie mam dobrych informacji, bo ciaglo sie to ze 3 miesiace i przeszlo dopiero jak sobie zrobilem ponad miesiac przerwy od biegania
  • Odpowiedz
@Dante15: nie wiem czy to identyczny ból, jednak coś podobnego może być przez za mocno zawiązane buty. Przejdzie, można nogą jeździć po małej piłce, takie rozciąganie może coś przyśpieszy poprawę. Później warto luźniej sznurować.
  • Odpowiedz