Wpis z mikrobloga

Czyli tak, dziewczyna ma 20 lat, strzelec miał 31 i nie spotykał się z nią od 1,5 roku więc przypuszczać można że byli w formalnym związku pół roku/rok max bo ona miała 18 lat wtedy i gość po czasie #!$%@? coś takiego? Ja #!$%@?, jak można tak stracić głowę dla jakiegoś, za
przeproszeniem, wakacyjnego młodzieńczego zauroczenia? Rozumiem że dziewczyna jest ładna, może ma super charakter ale bez przesady

#poznan
  • 23
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: mam zbajomego takiego odklejenca. Gość wymyślił że go zdradziła (do niczego nie doszło) I z 4 lata siedzi w tym bez kroku dalej na emocjach z tamtego momentu...

Trawa i alko chyba coś mu #!$%@?ło w głowie, albo tak sobie tlumaczy porażkę jaką jest... beznadziejna sytuacja.
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: No można stracić głowę, i to właśnie na tym wczesnym etapie, po krótkotrwałej znajomości, bo wtedy są najintensywniejsze uczucia, czyli stan zakochania. Być może gość jeszcze to odczuwał, kiedy dziewczyna odeszła. Naturalnie 99,9% typów po czymś takim zamknie się w sobie i będzie przez jakiś czas przeżywać (jedni króciutko, inni znacznie dłużej), ten okazał się przypadkiem skrajnym.
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: A gdzie on spełniał definicje przegrywa? Miał kobietę obiektywnie 9/10 i pozwolenie na broń, przegryw nie ma żadnych szans na chociażby trzymanie za rękę i tak mało dynaminy, że nie w głowie mu bieganie po mieście i załatwianie pozwoleń na klamkę. Gość był oskarkiem z problemami psychicznymi - tyle. Pytanie kto w ogóle pozwolił mu na posiadanie broni.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: fakt posiadania dziewczyny nie oznacza że nie jesteś przegrywem. Jak masz np 30 lat i jakaś młoda dupa jest z tobą albo zadaje się z tobą tylko dlatego że masz auto, utrzymujesz ją albo wchodzisz jej w dupe na każdym kroku to jesteś turbo przegrywem. Ja nie wierzę że ta Julka spotyka się typami starszymi o 10 lat bo "lubi starszych". Wygrywem byś był gdyby loszki latały za tobą bo
  • Odpowiedz
Jak masz np 30 lat i jakaś młoda dupa jest z tobą albo zadaje się z tobą tylko dlatego że masz auto, utrzymujesz ją albo wchodzisz jej w dupe na każdym kroku to jesteś turbo przegrywem


@basilur: to jesteś wtedy turbo oskarkiem wygrywem, bo masz hajs, mordę i silna psychikę - te cechy wykluczają z bycia przegrywem niezależnie od tego jakie słowa sam będziesz dobierał sobie w głowie, bo nie zgadzają
  • Odpowiedz
utrzymujesz ją albo wchodzisz jej w dupe na każdym kroku to jesteś turbo przegrywem. Ja nie wierzę że ta Julka spotyka się typami st


@basilur: typek pracował jako jakiś urzędas pewnie za maks 4k netto
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: 4k netto to wystarczająca ilość hajsu żeby przepuścić na 20latke - jak ona miała 50zl kieszonkowego od ojca albo zarabiała 2k jako hostessa to dla niej jeden i drugi byli bogaczami
  • Odpowiedz