Wpis z mikrobloga

  • 1
@Enigmameister , @noipmezc: no wlasnie slowo "wykopek" jest uzywane w kontekscie pejoratywnym przez uzytkownika wykopu wiec tez "wykopka", czyli jakby uzytkownik sam siebie rowniez obrazal. rozumiem, ze moze chodzic o to ze "wykopek" to ten gorszy uzytkownik, ale wciaz jakos kluje to w oczy
  • Odpowiedz
  • 1
@noipmezc: irytuje mnie to, co zrobisz () juz nawet nie chce pisac o przerzucaniu winy i dopisywaniu polityki do tragedii w poznaniu. ja osobiscie po prostu wspolczuje tej dziewczynie bo spotkalo ja cos okropnego
  • Odpowiedz
@youngP: Kiedyś, kiedy Wykop jeszcze coś prezentował i panowało określenie "Wykopowicze", to rzeczywiście, "Wykopki" było pejoratywne. Teraz mocno spowszedniało i nikt nie zwraca uwagi, a "Wykopowicze" zwraca się tylko Biauek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@youngP: to taka tradycyjna walka z chochołem. Delikwent, czyta kilka komentarzy ze swojej bańki, wzbiera w nim frustracja, bo się z tym nie zgadza, ekstrapoluje te komentarze na cały wykop i wychodzą mu "wykopki". Wtedy wystarczy wyśmiać "wykopków" i kłótnia z samym sobą wygrana. Na tagu Ukraina albo w tematach politycznych co chwilę jakiś freethinker się w taki sposób uaktywnia.
  • Odpowiedz
@youngP: mnie też irytuje bo za każdym razem jedna grupa wykopków mówi że te "inne" wykopki zesraly się/nie miały racji/etc XD
  • Odpowiedz