Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Upokorzeniem to jest bujanie się 24 letnią, niedoinwestowaną "klasą premium" i posiadanie mentalności dziecka z oburzeniem, bo ktoś mu wjeżdża na lewy pas. A przepraszam bardzo, co Ty robiłeś na tym lewym pasie, skoro mamy w Polsce ruch prawostronny? Po zakończeniu manewru wyprzedzania powinieneś dać na skrajny prawy. Typowy kierowca BMW jest typowy. Zawsze wydaje mu się, że jest lepszy od innych. Dlatego ja #!$%@? z tej marki, mam dość.
@serek_heterogenizowany: Odpowiedziałem na podstawie tego co sam opisałeś. Odklejka to jest, owszem, ale z Twojej strony. Niestety, gwóźdź w mózgu wśród kilkunastoletniej klasy premium jest bardzo powszechny. Zdają sobie nie zważać na innych uczestników ruchu. Założę się od dobrą, kilkunastoletnią Whisky, że Twoje auto TÜV by nie przeszło.
@hyperlink: Ja akurat posiadam i posiadałem kilka samochodów marki bmw w swoim życiu, ale nigdy nie rozumiałem tego przedłużania sobie #!$%@? na zasadzie ''muszę mieć najlepsze auto na drodze'' koniec końców jedyne do czego się to sprowadza to do tego, że armia debili piłuje od świateł do świateł samochód i pali niepotrzebne paliwo.