Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: jesteś pewny, że na pewno ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przeczytaj to co napisałeś.
Nikt nie neguje Twojej tragedii, to smutne, że jest Ci ciężko, ale pisanie, że to co przeżyła ta dziewczyna to pal licho i nieważne, to szczyt sku...
To Ty negujesz cudzą tragedie, która z obiektywnego oka jest duuuuuużo cięższa niż Twoja.
Co oczywiście nie oznacza, że nie możesz czuć się źle, ale
Chcialbym sie z nia zamienic miejscami a powiem wiecej. Nawet bez tego zeby ona musiala przezywac to co ja. Teraz po moich traumach moglbym przezyc to samo co ona na dokladke. Jest mi juz wszystko jedno. Naprawde.


@pieczony_szczur_z_ogniska: A ona pewnie by się chciała zamienić z Tobą.
Kasę odbudujesz. 50k to nie jest mało, ale to nie jest jakoś super dużo. Taki dług idzie spokojnie spłacić w kilka lat.

Ja naprawdę
@Tyrande: 50k na czysto rocznie. W 10 lat pol miliona. I to w najfajniejszej pracy swiata. Do tego do konca zycia bede juz sam. Bo ja powiedzialem sobie ze nigdy nie bede krecil z kims komu sie nie podobam. A skoro laski przestaly mi wysylac sygnaly to znacy ze przestalem sie podobac jako facet jakiejkolwiek kobiecie na calym swiecie.

Ale dziekuje Ci za milszy ton wypowiedzi.
tak i dla mnie moje problemy też są największe na świecie. Ale rozumiem, że ktoś może cierpieć z innych powodów, z powodu których ja bym nie cierpiała


@kolorowe_jarmarki: To zdanie moze byc clue do zrozumienia mojego problemu i tego o co mi chodzi tak naprawde. Sam w 2022 analizujac to co sie w moim zyciu odwalilo stwierdzilem ze gdybym tylko uczuciowo sie zalamal a reszta by szla dobrze to nie stala