Wpis z mikrobloga

@kolorowe_jarmarki: Dziewczyno zebym ja to wiedzial to ja bym rozwiazal najwieksza zagadke mojego zycia. Naprawde. Ja do dzisiaj nie mam pojecia co moglo byc powodem. Ostatnio zalozylem ze moj wyglad sie pogorszyl podczas pandemii ale jakos po zdjeciach nie widze potwierdzenia tego. Moze cera zbyt blada? Albo tradzik? Nauczanie zdalne? Maseczki na twarzy? Mam kwadratowa szczeke ktora mogla przyciagac a ukryta pod maseczka nie pomagala? Moze przejscie do internetu w celu
@pieczony_szczur_z_ogniska: Na pewno kiedyś byłeś do rany przyłóż i w ogóle chodzący miód, ale wystarczyło, że cię dziewczyny nie podrywają i długi już masz #!$%@? na ludzi, na pewno to nie są tylko wymówki. Tym bardziej że sam piszesz, że nie czujesz współczucia dziewczynie, która na żywo z bliska widziała morderstwo swojego narzeczonego i siedziała przy nim jak umierał, no xd, na pewno ktoś, kto był dobrym człowiekiem nawet po stracie
Pobierz B0b0 - @pieczonyszczurz_ogniska: Na pewno kiedyś byłeś do rany przyłóż i w ogóle chod...
źródło: 4324cee065eaec5710d13f6c11e0d72828bdf53b647ca3e742aacbc64cd0c3ce,w800
nieźle ma nasrane we łbie ten spermiarz, że sam fakt że ma do czynienia z mężczyzna usprawiedliwia takie teksty.

chociaż akurat ta wersja się kupy nie trzyma, skoro pisze "czyli kłamałaś"

wydaje mi się że to była rozmowa z @Itslilianka , ale on też chyba fałszywy różowy pasek jakja.

@B0b0
@pieczony_szczur_z_ogniska: Daj linka do wyjaśnień, bo w zalinkowanym wcześniej wątku nic nie ma poza tym, że grozisz ludziom sądem.

Co do ośmieszania to nie ja tu się kłócę, że brak zainteresowania od kobiet w sklepie i długi to większy problem/trauma od zobaczenia na żywo morderstwa swojego narzeczonego i widzenia jak umiera gdy się siedzi obok jego ciała.

Tylko ja sie taki stalem jak mi sie zycie zawalilo. Wczesniej bylem szczesliwym i
@B0b0: Ja nie bede wyjasnial po raz tysieczny dla tysiecznego wykopka tej sprawy. To juz dawno zamkniete. Zreszta sam fakt jakie mity tutaj kraza na moj temat to kopalnia beki. Ze grozilem gwaltem albo zabojstwem wlacznie. Potem jak pisalem ze ide na Policje z tym i podawalem artykuly prawne o co ich oskarze to usuwali konta.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Tak PTSD można po tym jak widzisz jak ktoś ci narzeczonego odstrzeli przed oczami, a nie po braku zainteresowania w sklepie albo pracą na etacie, ja nie doczytałem, że ty nawet długów nie masz tylko padła ci firma i musisz na etacie robić, ty ja też mam PTSD, bo musiałem robić na magazynie w wakacje, jak w sklepie widzę karton to się rzucam na ziemię, bo mam atak paniki XDDDDDDD
@B0b0: Ja zrobilem wszystko aby 2021 byl nowym 2016 (najlepszym rokiem mojego zycia) a w zamian stal sie drugim 2005 (najgorszym rokiem zycia).I ta swiadomosc ze zrobilo sie wszystko jak nalezy a i tak stalo sie kompletnie nie tak jak powinno sie stac. Ta niemoc. Tego sie nie da wymazac z pamieci.

I znowu smianie sie z ludzkich tragedii w Twoim wykonaniu. Dno dna. Mnie to nie rusza ale pokazuje tylko
Ja się śmieję tylko dlatego, że sam tu przylazłeś i porównujesz pracę na etacie (i mówisz, że masz PTSD od tego) i brak zainteresowania do bycia świadkiem morderstwa swojego narzeczonego. To jest śmieszne i twoje gadanie, że to niby ty masz gorzej. W sumie to pewnie troll z ciebie, ale dyskutuje mi się fajnie.
@pieczony_szczur_z_ogniska: myślisz, że jak jednego roku miałeś w planach zarobić 50k, to tyle samo zarabiałbyś przez kolejne 10 lat? Uważasz, że rynek i otoczenie się nie zmienia, co ma wpływ na zyski?

Trochę to dziwne, że nagle wszystkie kobiety przestały się uśmiechać, może te fbw i onsy były tylko w twojej głowie? A może za dużo się upasłeś i do grubego nawet młode siksy się nie chcą uśmiechać?

To, że życzyłeś
@kiszczak: @B0b0 @kupidyn_ciemnooki Ja chyba wiem lepiej od Was ze lacznie w 2021 przezylem gorsze rzeczy niz ona te jedna rzecz ktora przezyla. Ja widzialem jak plonie moja firma. Jak trawi ja pozar. Jak ja bezpowrotnie trace. I to w momencie gdy nic tylko ona mi zostala. I strata firmy to tylko jedna z trzech wielicj tragedii jaka mnie spotkala obok samotnosci do konca zycia i biedy do konca zycia. Ja
@pieczony_szczur_z_ogniska

Ja chyba wiem lepiej od Was ze lacznie w 2021 przezylem gorsze rzeczy niz ona


To przestań używać chłopskiego rozumu, a zacznij mózgu. Ty sobie możesz coś subiektywnie twierdzić, ale stoi to w sprzeczności z dostępną wiedzą naukową, więc po prostu się mylisz. Nie wiem dlaczego tak ciężko Ci to przyznać.