Wpis z mikrobloga

  • 178
@LubiePieski: Czego się spodziewać po wykopkach i innych podobnych odpadów społeczeństwa.
Wczorajsza akcja to dla nich tylko i wyłącznie powód by móc się pastwić nad dziewczyną. Przez kolejnych kilka dni będzie zalewana takimi jak i gorszymi wiadomościami.
Na prędkości musi zniknąć z neta na długi, długi czas.
  • Odpowiedz
@LubiePieski: czasem się zastanawiam, co taki ktoś sobie myśli. Wciśnie enter i ma w głowie "ale jej napisałem"? Nie wiem, nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego niektórzy mają taką wielką potrzebę otwierania gęby, gdy nie jest to konieczne
  • Odpowiedz
  • 14
@kolorowe_jarmarki: no właśnie dokładnie tego nie jestem w stanie pojąć
rozumiem robienie sobie żartów i memów publicznie, dostaniesz wtedy lajki od innych których to bawi, albo komentarze oburzonych ludzi, no jest jakaś w pewnym sensie "nagroda"
w przypadku wypisywania wiadomości prywatnych czy takich komentarzy na starych postach, nie dostajesz w zamian nic.
czy na serio ktoś czerpie z tego satysfakcję że BYĆ MOŻE sprawił komuś przykrość? przecież ktoś taki musi
  • Odpowiedz
@LubiePieski: co ciekawe czesto te same osoby mają żal do ludzi, którzy źle ich traktowali w przeszłości, vide przegrywy rzekomo dręczone w dzieciństwie przez rówieśników. Ale nie przeszkadza im to w tym, żeby teraz robić to samo innym ludziom. To chyba jakiś rodzaj zemsty za swoje nieszczęście
  • Odpowiedz
@LubiePieski: To ma podwójne dno, Van Gogh całe życie cierpiał na depresję, 90% jego obrazów jest o cierpieniu,bólu istnienia, rozpaczy; był też wielokrotnie nieszczęśliwie zakochany. A Beksiński wiadomo - samobój syna, nieszczęśliwe małżeństwo na końcu zabity za kilka $$
Julka taka średnio rozgarnięta.
Monochrome_Man - @LubiePieski: To ma podwójne dno, Van Gogh całe życie cierpiał na de...

źródło: 702-1

Pobierz
  • Odpowiedz