Wpis z mikrobloga

@DunningKruger

Czy w ogóle ktoś kto jedzie poniżej dopuszczalnej powinien oddać prawo jazdy?


Wg masy gamoni na tym portalu jazda poniżej dopuszczalnej to literalnie utrudnianie ruchu. XDDDD
  • Odpowiedz
@DunningKruger: @Krupier @xionze Ah witamy stałe grono miernot drogowych, ktore boją się nawet pojąć na kurs doskonalenia techniki jazdy, bo absolwenci PJ ich wyśmieją xD

Zostało wam tylko ujadanie tutaj ku mojej rozrywce.

Po cichu myślałem, że to jeden z was tam kaputnął bo to takie wlasnie miernoty drogowe jak wy się skasowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SpalaczBenzyny Dej popcorn :)
  • Odpowiedz
poza tym z tego cytatu nic nie wynika poza samą prawdą, jak ktoś w nocy jedzie 45 przy limicie 50 no to albo nayebany albo powinien oddać prawo jazdy


@SpalaczBenzyny: Ty jesteś normalny? Osoba ma oddać prawo jazdy za jazdę zgodnie z przepisami?
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier

@DunningKruger


>Czy w ogóle ktoś kto jedzie poniżej dopuszczalnej powinien oddać prawo jazdy?


Wg masy gamoni na tym portalu jazda poniżej dopuszczalnej to literalnie utrudnianie ruchu. XDDDD


Nic dziwnego skoro takie podejście jest też w WORD-ach. Jazda 30 km/h na 50-tce i 50 na 70-tce zaliczana jest jako błąd w postaci "braku dynamiki ruchu".
  • Odpowiedz
@BennyLava: a Ty masz Aspergera albo jakiś inny autyzm?

"oddać prawo jazdy" w potocznym rozumieniu oznacza kogoś kto w czyjejś ocenie słabo ogarnia jazdę,

kto w w ogóle oddaje prawo jazdy? nikt nie oddaje, nawet jak ktoś czuje, że słabo już jeździ (np. jest stary) to przestaje jeździć a nie zrzeka się prawa jazdy,
przecież to nawet formalnie nie jest możliwe
  • Odpowiedz
Jazda 30 km/h na 50-tce i 50 na 70-tce zaliczana jest jako błąd w postaci "braku dynamiki ruchu".


@KokiX:

No ale to prawda. Załóżmy, że warunki są dobre. Jeszcze zrozumiem, że ktoś jedzie 40+ przy ograniczeniu 50km/h, ale bez przesady z trzydziestką. Trzeba jakąś granicę postawić, a przecież w pewnym momencie następuje to mityczne "utrudnianie ruchu".
  • Odpowiedz
Nic dziwnego skoro takie podejście jest też w WORD-ach. Jazda 30 km/h na 50-tce i 50 na 70-tce zaliczana jest jako błąd w postaci "braku dynamiki ruchu".


@KokiX: WORD i ich urojenia mnie średnio interesują jeśli mam być szczery. Błąd to nie jest (w sensie łamanie prawa).

P.S. "50-tce", zlituj się. 50, po prostu. #grammarnazi
  • Odpowiedz
a Ty masz Aspergera albo jakiś inny autyzm?


"oddać prawo jazdy" w potocznym rozumieniu oznacza kogoś kto w czyjejś ocenie słabo ogarnia jazdę,


@SpalaczBenzyny: ewidentnie Ty masz kolego, bo nie chodziło mi bynajmniej o sam zwrot o oddawaniu, tylko o #!$%@? się do ludzi którzy jeżdżą zgodnie z przepisami.

Jak Ci nie pasują, to pluj się do przepisów lub oznakowania w konkretnych miejscach, a nie ludzi którzy je przestrzegają.
  • Odpowiedz