Wpis z mikrobloga

pszemek z plemiona.pl za ten zwiad co wysłałeś na mnie a byliśmy w sojuszu i powiedziałeś że ci się klikło przypadkiem i nie można anulować a później mnie zaatakowales i straciłem wszystko to było 15 lat temu jak byłem małym chłopcem chce ci tylko powiedzieć że dostaniesz #!$%@? ty stary #!$%@?
  • 31
  • Odpowiedz
@szczekacz666: miałem podobnie. Dostałem #!$%@?, po uprzednim kłamstwie, od gościa z top20 (z top10 gildii na serwerze). Ja chciałem sobie po prostu casualowo poklikać. Prawie rok mi zajął plan zemsty: zostałem bogiem wojny, spotkałem wspaniałych ludzi z którymi zrobiłem gildię (wbiliśmy top5) i #!$%@?śmy CAŁĄ gildię, militarnie i politycznie, tego #!$%@? który mnie zabił.
#!$%@?ć GOTYX
Niedługo po tym oddałem władzę (chociaż to dużo powiedziane bo system polityczny w szczytowym okresie
  • Odpowiedz
@szczekacz666: wracalem ze szkoły i myslalem o plemionach, że kończy mi się budować pałac, a to wiadomo przełom w grze i wyskoczył mi komunikat że przejął mnie gracz o nicku Okruch. To było w 1 gimnazjum w 2007 roku, a ja dalej pamiętam jego nick! Okruch ty zły człowieku!!!
  • Odpowiedz
@szczekacz666: ja specjalizowałem się w podkładaniu świń w barbach na bonus nocny do deffa. W ten prosty sposób kosiłem tanim kosztem (multikonta wchodziły w ruch) okolicę z wojsk, gracze rezygnowali i miałem więcej dla siebie.
  • Odpowiedz
@szczekacz666 miałem podobnie, pojechałem na wakacje i oddałem pod opiekę moje wioski jednemu 'koledze' z klanu a ten typ mi je przejął. od tamtej pory moje zaufanie do ludzi podupadło
  • Odpowiedz
@szczekacz666 Kiedyś w Tibii na Valorii jakiś śmieć obiecał, że da mi crown helmeta, zaprowadził mnie w jakąś uliczkę na uboczu Carlin i tam mnie #!$%@?ł. Mam nadzieję, że życie go pokarało i dziś mieszka pod mostem albo zdechł.
  • Odpowiedz
@printf: ja robiłem politykę i podboje, większość wioch rozdawałem za free kolegom albo nie miałem potrzeby kogoś nawet najeźdżać, część była rozdawana zasłużonym szpiegom. Wioski to była waluta która najlepiej procentowała kiedy je innym dawałeś w dobrej wierze. No i wolałem grać zamiast klikać szajs.
  • Odpowiedz