Wpis z mikrobloga

Przeglądając internet (wczoraj sobota więc odwyk od neta) zobaczyłem ten wypadek.

Komentarze ludzi to jakiś kosmos. Serio są ludzie którzy uważają, iż wine za wypadek ponosi facet przechodzący przez ulice w miejscu niedozwolonym?
Każdy kierowca - odpowiedzialny kierowca musi w mieście liczyć się z tym, iż na ulice w każdym momencie wyjdzie ktokolwiek (dziecko, pies, kura, świnka morska).
Gdyby jechali zgodnie z przepisami czyli 50 km/h to wszyscy by żyli a facet doszedłby do tej żabki.

Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie aktywne tempomaty są montowane w samochodach dla każdego Kowalskiego. Ale nie lepiej kupić starego gruchota marki premium lub z wypasionym silnikiem pomijając kwestie bezpieczeństwa.

Selekcja naturalna działa i dobrze.

#motoryzacja #wypadek #polska
Pobierz Caracas - Przeglądając internet (wczoraj sobota więc odwyk od neta) zobaczyłem ten wy...
źródło: temp_file8115178512455969387
  • 66
@Caracas: Grażyny i Janusze z FB z automatu zawsze obwiniają pieszego. Nawet jak był wypadek że auto wyprzedzało na pasach to i tak Grażyny się zesrały że pieszy był sam sobie winien. Jak takie #!$%@?ące boty. Ale boty nie są tak głupie
Serio są ludzie którzy uważają, iż wine za wypadek ponosi facet przechodzący przez ulice w miejscu niedozwolonym?


@Caracas: pewnie są ludzie, którzy na serio tak myślą, ale to po prostu idioci nie przystosowani do życia w społeczeństwie. Olać ich, jedyne co mogą to popłakać sobie w necie.
@magicznyfred: najpewniej tak. Uwaga kierowcy jest skierowana na przejście i obie jego strony, nie na chodniku obok bo ktoś stoi za drzewem XD

jak ktoś sobie nie radzi z bodźcami


@Jasper666: od pewnej ilości bodźców żaden człowiek sobie już nie radzi bo tak jest skonstruowany mózg ludzki ułomku
@Krupier: cwelmod czyli przyglup ktory #!$%@? sie juz z 5 razy bo ma refleks 80 latka i jego szczytem umiejetnosci jest wcisniecie gazu na prostej a nawet to mu czesto nie wychodzi xD a jego #!$%@? skladany jest z 5 innych i przystanku xD

nie chce mi sie szukac ale gdzies byl film jak ten kretyn #!$%@? sie babie w dupe i chcial zwalic na nia wine xD
kilka minut wcześniej streamował na insta jak przejeżdża na czerwonym łamiąc każdy przepis drogowy

ale na pewno by się na pasach zatrzymał i staruszkę przeprowadził, bo to dobry chłopak był ¯_(ツ)_/¯
@Krupier Bez komentarza dosłownie

@PozdroPocwicz Gdybyś kiedykolwiek był gdzieś dalej niż wyjazd z własnej wioski to wiedziałbyś, że w innych krajach kultura jazdy jest zupełnie inna niż u nas. W Niemczech to każdy zatrzymuje się przed pasami zanim w ogóle pomyślisz.

Jak byłem w Australii to nie widziałem ani jednego kierowcy jadącego szybciej niż limit a spędziłem tam 3 miesiące.
nie chce mi sie szukac ale gdzies byl film jak ten kretyn #!$%@? sie babie w dupe i chcial zwalic na nia wine xD


@Garnuch2137: o, to tego nie widziałem. Kojarzę tylko ten w nocy na światłach.

Ale fakt, gość jest przekomiczny. XD
Kto nigdy nie przeszedł w niedozwolonym miejscu, zwłaszcza nocą, gdzie jest już w sumie pusto niech pierwszy rzuci kamieniem. W niektórych miejscach nawet policja/straż miejska macha ręką na to, bo pewne rozwiązania zapropnoowane przez samorządowców okazały się być głupie
Gdybyś kiedykolwiek był gdzieś dalej niż wyjazd z własnej wioski


@Caracas: gdybyś ty dla odmiany był gdziekolwiek indziej poza p0lską to zauważyłbyś zgoła inną infrastrukturę drogową od naszej. Z resztą do kogo ja piszę.

Jak byłem w Australii

był gdzieś dalej

i na podstawie swojego doświadczenia z australii piszesz pouczająco o "kiedykolwiek gdzieś dalej poza wioską"? No ładna argumentacja, taka #!$%@? logicznie xD
@PozdroPocwicz

gdybyś ty dla odmiany był gdziekolwiek indziej poza p0lską to zauważyłbyś zgoła inną infrastrukturę drogową od naszej. Z resztą do kogo ja piszę.


Mocne słowa pisane do człowieka, który jest marynarzem i był w krajach, o których ty nawet nie masz pojęcia, że istnieją. XD

Pisz więcej tutaj, ładnie cię orają.
@Caracas

czyli jak dobrze rozumiem w tym miejscu nie ma przejścia dla pieszych więc facet chcąc przejść nie miał innego wyjścia


Przepisy zabraniają przechodzić przez drogę dwujezdniową poza przejściem. Kwestią dyskusyjną jest czy zaliczać do tego skrzyżowanie.

Moim zdaniem mógł tam przechodzić.
@Caracas: tak się też składa, że twoje wysrywy i dowody anegdotyczne "misiu" są gówno warte, więc zachowaj je dla siebie i nie wywołuj mnie więcej. Piszesz coś o innych krajach gdzie już napisałem że infrastruktura drogowa w polsce jest patologiczna i nie występuje nigdzie indziej, no może poza r0sją i ukrainą. Ale dalej będziesz tu łechtał swoje ego bo nie umiesz czytać.