Wpis z mikrobloga

Przeglądając internet (wczoraj sobota więc odwyk od neta) zobaczyłem ten wypadek.

Komentarze ludzi to jakiś kosmos. Serio są ludzie którzy uważają, iż wine za wypadek ponosi facet przechodzący przez ulice w miejscu niedozwolonym?
Każdy kierowca - odpowiedzialny kierowca musi w mieście liczyć się z tym, iż na ulice w każdym momencie wyjdzie ktokolwiek (dziecko, pies, kura, świnka morska).
Gdyby jechali zgodnie z przepisami czyli 50 km/h to wszyscy by żyli a facet doszedłby do tej żabki.

Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie aktywne tempomaty są montowane w samochodach dla każdego Kowalskiego. Ale nie lepiej kupić starego gruchota marki premium lub z wypasionym silnikiem pomijając kwestie bezpieczeństwa.

Selekcja naturalna działa i dobrze.

#motoryzacja #wypadek #polska
Pobierz
źródło: temp_file8115178512455969387
  • 66
@PozdroPocwicz Jakie bzdury? Ja w mieście nocą jeżdżę max do 45 km/h nie przegap pomijam sobie żadnej niebezpiecznej sytuacji z mówię strony. Ostatnio wybiegła mi na ulicę o 3 nad ranem kobieta i samochód sam zatrzymał się (system wykrywania pieszych) na odległości kilku metrów. Babka nawet dobrze nie zauważyła, że cokolwiek takiego miało miejsce
@PozdroPocwicz

>Każdy kierowca - odpowiedzialny kierowca musi w mieście liczyć się z tym


@Caracas: co za bzdury. Spróbuj obciążyć się wieloma bodźcami i zobacz czy będziesz nadal podejmować przewidziane decyzje XD


sam jesteś bzdura. to co napisałeś, to codzienność zawodowych kierowców.
op ma rację. jakby typ jechał prawidłowo , uwzględniając warunki na drodze, to spokojnie by whamowal o ile w ogóle by potrzebował
@muchabzz: nie rozumiesz bo zapewne nie umiesz czytać. Wyjdź na dwór, popatrz na jadące samochody. Wyobraź sobie ile one mogą ważyć i jakie #!$%@?ęcie wywołują jak się rozpędzą. A później doczytaj przepisy w kwestii przechodzenia pieszych przez jezdnię.
Taka debilna narracja jaką tutaj prezentujesz nieustannie prowadzi do wypaczania sensu poruszania się autem bo sam fakt istnienia samochodu to już zagrożenie dla pieszego a ciągle obniżane ograniczenia prędkości zmniejsza sensowność transportu autem.
@Caracas: Oczywiście ze tak. Jesli zadajesz takie pytanie to już wiadomo że jesteś słabym kierowcą tylko nawet sobie zdajesz sprawy dlaczego xD

Nie jezdzij lepiej tak szybko na autobahna bo mam poważne wątpliwości czy nieslugo sie nie zabijesz

@PozdroPocwicz oj i zaraz nas bedzie pouczał jak to trzeba być na wszystko gotowym bo jakas baba mu raz gdzies wyskoczyła (i to nie jego wina) albo że zaraz mi się teleportuje na
@Caracas usprawiedliwiają go tylko jemu podobni, tak się kończy jak ktoś przeceni swoje umiejętności prowadzenia auta. Ten pieszy nawet jakby przechodził przez przejście gdzieś dalej to pewnie została by z niego mokra plama na asfalcie, a tak przynajmniej szkoda żadna. Ba, nawet powiedziałbym że chłopak zrobił każdemu przysługę bo żaden normalny człowiek jadąc autem już nie będzie musiał spotkać takiego peta na swojej drodze