Wpis z mikrobloga

Przeglądając internet (wczoraj sobota więc odwyk od neta) zobaczyłem ten wypadek.

Komentarze ludzi to jakiś kosmos. Serio są ludzie którzy uważają, iż wine za wypadek ponosi facet przechodzący przez ulice w miejscu niedozwolonym?
Każdy kierowca - odpowiedzialny kierowca musi w mieście liczyć się z tym, iż na ulice w każdym momencie wyjdzie ktokolwiek (dziecko, pies, kura, świnka morska).
Gdyby jechali zgodnie z przepisami czyli 50 km/h to wszyscy by żyli a facet doszedłby do tej żabki.

Szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie aktywne tempomaty są montowane w samochodach dla każdego Kowalskiego. Ale nie lepiej kupić starego gruchota marki premium lub z wypasionym silnikiem pomijając kwestie bezpieczeństwa.

Selekcja naturalna działa i dobrze.

#motoryzacja #wypadek #polska
Pobierz
źródło: temp_file8115178512455969387
  • 66
@Caracas: Megane to model droższy i wyższy od Captura czy Clio, a i tak nie było tego w standardzie, tylko musiałeś dopłacać. Jechałem ostatnio chyba dwuletnią zastępczą Skodą Octavią i też nie było aktywnego tempomatu.

Faktycznie montują to w aucie dla każdego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PozdroPocwicz

Piszesz coś o innych krajach gdzie już napisałem że infrastruktura drogowa w polsce jest patologiczna i nie występuje nigdzie indziej, no może poza r0sją i ukrainą.


Widać, że jedyna zagranica za jaką byłeś to granica twojego powiatu. :D