Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Elegancko, jak #rozowypasek lubi #seks i spełnia wszystkie zachcianki, nawet jak nie jest w super nastroju. Pyta mnie parę miesięcy temu co chcę na urodziny, to ja trochę dla żartu, żeby kupiła coś zajebistego do ubrania sobie, ale zrobiła sobie i wysłała mi fajne zdjęcia z przebieralni. Zapomniałem o tym. Wczoraj przychodzi ze sklepu i pokazuje fatałaszki i mówi: "patrz, co sobie kupiłam". No fajne, ładne. Grzebie coś w telefonie, mówi "wszystkiego najlepszego" i wysyła mi komplet nudesów selfie z przebieralni. Tak można żyć, dziewczyny, dbajcie o swoich chłopów, bo to skomplikowane nie jest ^^ #zwiazki Do wszystkich przegrywów: nie piszcie "okej oski", bo nie używam waszych (specjalnie z małej) świętych tagów.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i co z tymi nudeskami generalnie robisz skoro dziewczyna taka idealna? ( ͡º ͜ʖ͡º) masz je i cieszysz oko jak masz z nią ciche dni? traktujesz jak kartę przetargową, gdy kiedyś zechce odejść? ( ͡º ͜ʖ͡º) klepiesz niemca po kasku do tych fotek gdy dziewczyna o ciebie nie zadba czy co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz