Wpis z mikrobloga

Czajcie co się odwaliło, Gozdyra zaprosiła sobie gości: poseł z Pisu, PO i Lewicy. Jak myślicie o czym rozmawiali?
O sytuacji gospodarczej i ekonomicznej kraju? Aferach rządu, a może zagrożeniach ze strony Rosji?
Tak, dokładnie zgadliście! Rozmawiali o zdjęciu, które rok temu na instagrama wrzucił Mentzen XD
Buuuu prawaki czemu nie chcecie iść do Gozdyry na "debatę" !!!11

#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
Nighthuntero - Czajcie co się odwaliło, Gozdyra zaprosiła sobie gości: poseł z Pisu, ...
  • 15
@Nighthuntero: dlatego pewnikiem jest ponadpartyjna koalicja Lewica-PO-PiS, a fikołem usprawiedliwiającym ten ruch będzie ochrona Polski przed faszyzmem. xD Już wszyscy głównie skupiają się na atakach na Konfederację. Oj piecze ich nowa siła polityczna zagrażająca ich interesom. Przez 30 lat stabilne korytko, a teraz trzeba się pocić, aby nie zostać od niego oderwanym.
@siadatajta: @USSCallisto @Nighthuntero gdybyście siedzieli w polityce dłużej, to byście pamiętali to, co ja jako ex-kuc Korwinowiec. A co takiego? Ano to, że jeszcze Gozdyra była idolka kuców i środowiska JKM w latach 2012-2015. Widzę, że odkąd Konfederacja gada coraz większe głupoty i Gozdyra ich punktuje (nie mówię o tym materiale, tylko ogólnie), to już przestaje być lubiana przez to środowisko ;)
@Nighthuntero: W tym kraju jakakolwiek debata nie ma sensu, bo będzie ustawiona pod propagandę trolli internetowych.
Umów się na debatę, a przed nią farmy trolli będą już przygotowane przed kompami z memami, aby jeszcze w jej trakcie puścić masowy propagandowy spam z kluczowymi słowami o zaoraniu, etc. Żaden nie odniesie się do argumentów strony, lecz rzuci jakieś słowa klucze w memie do rozpowszechnienia w social mediach, aby stworzyć sztuczny ruch i
i jeszcze zupelnie przypadkiem przycięte na "tak popieram przemoc"


@rsnbl: Na szczęście Memcen niczego w swoich ustawach nie ucinał i wprost napisał że chciałby zalegalizowania bicia dzieci.
@Nighthuntero: To jest niesamowite jak konfederaci mogą w 2021 pluć się, że nie są zapraszani do telewizji, by w 2023 mówić że to przecież normalne, że lider Konfederacji nie poszedł do jednej z 3 największych telewizji w kraju, na program w atrakcyjnym czasie antenowym.
@Nighthuntero

Ostatnimi czasy to ja mam wrażenię, że to tak na prawdę Konfederacja rządzi i ma większość sejmową skoro są tak na ustach wszystkich, a taki Mentzen to nawet posłem nie jest, a tu proszę można specjalnie program i gości przygotować.


Dziwne, że partia w momencie wyjścia z bycia szurskim fringem wchodzi w spotlight i ich kolejne potknięcia (vel akcje zaplanowane na fringowy elektorat) zostają punktowane.