Wpis z mikrobloga

@rsnbl: co masz na myśli pisząc o „sprowadzaniu gównoproblemów z USA?”? Jak dla mnie biorąc pod uwagę jak konserwatywne jest nasze społeczeństwo, to nam nic takiego nie grozi. Patrz na Japonię, Włochy albo Koree Południową. Dużo bardziej rozwinięte od nas, a gównoproblemów raczej nie mają.
@quizonmyface: W sumie USA i ogółem zachód, tu miałem Lewicę głównie na myśli i płacz o Grzesia Florydę, brudasów na granicy białoruskiej i w ogóle o imigrantów. Nie mamy tych problemów (jeszcze) i nie chcemy ich mieć (ale tutaj większość partii łącznie z PiSem nie pomaga, bo sprowadzili 20k z Pakistanu i Bangladeszu)
Ludziki drogie, nie jestem do końca przekonany na kogo głosować.


Dlaczego zamierzacie głosować na Konfederacje? Jak dla mnie widzę same red flagi i oni są dla mnie skompromitowani.


@quizonmyface: czyli k0nfiarze nie są ci w stanie nawet wybronić swojej partii a na każdą krytykę k0nfy odpisują " A BO PEŁOOOO" XD
@quizonmyface Brak alternatywy. Wszyscy inni już rządzili samodzielnie lub w koalicji. Może oprócz Razem ale oni skumali się że starym SLD.
Konfederacja jest beznadziejna ale inni są jeszcze gorsi co mieli okazję już udowodnić.
@Kryspin013: Bo konfiarze to po prostu młodzi pisowcy. jedyne co potrafia to straszyć po, i mowic tak jak memcen ze oni ida przewrocic stół, a jak na razie mamy bardzo ladny scenariusz Kukiz v2 - zgrywanie antysystemowcow, zaslananie sie "najmniejsza iloscia glosow z pisem" gdzie nic z tego nie wynika poza tym ze glosuja przeciw w glupotach typu wniosek o przerwe albo gdzie caly sejm jest za, wiec ich glosy nic
@Kalifornix: no tak, z nienawiści do pis, konfederacja przegłosowała podatek od zbiórek, obroniła immunitet błaszczaka, obroniła immunitet ziobry, a do tego tyszka się uwiarygadniał atakami na pis, za zgodą pis. xD
A jeszcze winnicki spiskujący z dworczykiem.

KonPIS
Pobierz
źródło: F07Any9aAAARR8e