Wpis z mikrobloga

#blackpill #incel #p0lka miałem się za przegrywa ważąć 125kg , teraz waże 98 i wiecie co? laska przeciętna która jak miałem 125 kg mnie zghostowała na tinderze teraz pisze 5 zdań kiedy ja pisze jedno i nawet sama mi pisze czy chce się spotkać ... XD ten przegryw to może troche serio mit i jest jeszcze szansa dla niektórych tutaj
  • 44
  • Odpowiedz
@Slavcel: wiesz limity genetyczne mam no bo taki typowy norman to je pizze,pije piwsko i żre czekolady i jest szczupły, ja nie miałem 125 bo jadłęm jak #!$%@? poprostu jadłem normalnie a przez geny jest jak jest, teraz mam diete samo mięso + ćwicze ( mountain climbers + jakieś 4 min abs workouty z youtube ) no i musze zacząśc te navy seal burpees robić wkoncu ale narazie nie zależy mi
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53

No to nie są limity, metabolizm może nie jest najlepszy, ale nadal nie jest to limit. Limit genetyczny jest wtedy, kiedy cokolwiek byś nie zrobił, jak bardzo byś się nie starał to nie możesz czegoś już poprawić bardziej, bo po prostu jesteś ograniczony przez genetykę. A ty dopiero teraz zacząłeś się starać. Każdy ma takie limity, niektórzy po prostu mają poprzeczkę ustawioną dużo wyżej.
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: Nie rozumiem zdziwienia, że jak poprawiłeś swój wygląd to kobiety zaczely się Tobą bardziej interesować - czy to nie jest dokładnie to co mówią tutaj ludzie od 10 lat na tagu, że wygląd = wszystko?
Ty masz jak poprawić wygląd tj. chudniesz, spoko dla Ciebie, ale wielu ludzi tutaj już jest szczupłych, część nawet chodzi na siłownię i ma mięśnie, a po prostu mają brzydka twarz lub bardzo niski wzrost,
  • Odpowiedz
@DaVinciEnjoyer53: dla ciebie może nigdy nie był its over nie porównuj swojej sytuacji do sytuacji innych. Dla wielu osób na tagu napisanie przez dziewczynę do nich więcej niż 2 wyrazów to jakaś abstrakcja. Skoro schudles i poprawiłeś swoje powodzenie to plus dla ciebie. Masz 180cm czyli nie jesteś niski. Czy jesteś brzydki nie wiem, ale z opisu wynika ze jesteś failed normie a nie jakiś przegryw 160cm łysy ze szkieletem dziecka
  • Odpowiedz
dziękuje tzn ja podchodze do wszystkiego na zasadzie że " każdy ma troche racji " i red i black pill no prócz bluepilla tam to raczej loteria xd


@DaVinciEnjoyer53: Red pill ma rację, że warto nad sobą pracować, black pill ma rację, że nie warto pajacować przed kobietami, a blue pill, że czasem może warto zaryzykować, dać się ponieść i trochę zgłupieć ;)

laska przeciętna która jak miałem 125 kg mnie
  • Odpowiedz