Wpis z mikrobloga

Tak Konfederacja ostatnio nabija statystyki głosowań, byle nie wypaść, że głosują z PiSem.
Projekt powstał ponad partyjnymi podziałami, po głośnej śmierci Kamilka. Czy tej ustawie można coś zarzucić? Wszyscy głosowali za oprócz Konfederacji i Wolnościowców...

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazkatoli #4konserwy #neuropa #polityka #przemocdomowa
Pobierz Jarusek - Tak Konfederacja ostatnio nabija statystyki głosowań, byle nie wypaść, że g...
źródło: Screenshot 2023-07-13 at 20-46-38 Głosowanie nr 138 na 79. posiedzeniu Sejmu - Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
  • 25
@Kris_777: Przecież memcen ma #!$%@? do gadania, on jest tylko częścią konfy a nie liderem. Narodowcy stanowią większość i będą stanowić większość. Przy możliwości utworzenia koalicji rządowej czmychną z konfy z prędkością światła. Elastyczność antysystemowców pokazuje każde ich wcielenie jakie pokazuje się w sejmie. Tyszka, Andruszkiewicz, Dziambor, Ścigaj. Kuce znowu będą wniebowzięte bo zatrą rączki, postękają, że chcieli a nie mogą i frukty z siedzenia na dupie będą się sączyć.
@Jarusek:

Czy tej ustawie można coś zarzucić?


W zasadzie tylko to, że jest tu więcej PRu niż pożytku. I niezbyt przekonywujące działania zapobiegawcze, większość ustawy to usprawnienia "po fakcie", kiedy sprawa już trafia do sądu. Ta ustawa prawie nic nie zmieni jeśli chodzi o sytuację dzieci, ale można sobie na truchle dziecka zrobić politykę.

Kwestionariusz szacowania zagrożenia życia i zdrowia dziecka raczej nie będzie miał w sobie klapsów, więc nie wiem
@HrabiaTruposz: To chyba mówisz o Platformie, bo przecież kluczowe tematy to 500+, 13, 14 emerytura czy restrykcje covidowe. To były największe tematy minionych 8 lat, jeszcze obniżka wieku emerytalnego.
Przy tych ustawach które idą w dziesiątki miliardów, jakieś inne rzeczy typu aborcja, to jest śmiech na sali. Jak można traktować poważnie ludzi, którzy uważają że największym problemem Polaków jest zbyt mały dostęp do aborcji?
@Amasugiru: dlaczego mi coś wmawiasz, czego nie napisałem? Od symbolicznej przemocy się zaczyna, dziecko nie może się bronić, więc to może skutkować eskalacją agresji wobec dziecka. Ktoś taki może pomyśleć, że dozwolone jest danie klapsa i nikt nie zareaguje, więc będzie sobie pozwalać na więcej. Zobacz na przykładzie tej psychicznej rodzinki, która uprzykrza życie sąsiadom. Nikt im nic nie zrobił przez 10 lat, więc wczoraj wyskoczyli z bronią! To jest właśnie
@Jarusek:

dlaczego mi coś wmawiasz, czego nie napisałem?


najwyraźniej masz problemy z czytaniem.

Napisałem w skrócie "Przeciwnicy wołający, że konfa chce katować dzieci to odklejka"

Ty odpisałeś "no nie wiem, czy taka odklejka + screen z twittera mówiący o symbolicznej przemocy".

Zresztą sam fakt, że zacząłeś defensywnie argumentować że "od tego się zaczyna" tylko potwierdza, że albo udajesz ignoranta albo nie rozumiesz/nie chcesz rozumieć tekstu czytanego.

Swoją drogą - nie. Maltretowanie