Wpis z mikrobloga

#android #ios #samsung #apple
No nic trzeba się przesiać z iPhone 12pro na s23ultra. Od jakoś tak wyszło, dawno nie miałem androida zobaczę co tam się dzieje po drugiej stronie
Ale warunkiem przesiadki jest abym mógł synchronizować zdjęcia z androida dalej z iCloud, czy jest taka możliwość? No i aby było to bezproblemowe cyk robię zdjęcie samsungiem i mam je w iCloud. Bo przenieść teraz wszystkie zdjęcia na Google to raczej ciężko mi będzie a wolałbym wsio w jednym miejscu. No i od lat z iCloud korzystam
  • 7
@radoskor3 wiem bo już tak kiedyś robiłem, ale to w #!$%@? roboty a druga sprawa żona ma iphona i raczej zmienić nie będzie i wygodniej nam w jednym miejscu mieć zdjęcia itp
@muak47 wydaje mi się że nie jest jakoś bardzo skomplikowane na stronie Apple chyba w miarę bez problematyczne można to zrobić.

https://support.apple.com/pl-pl/HT209454

jak przejdziesz na Androida synchronizuj swoje zdjęcia z Google

twoja żona jeżeli zaloguje się na twoim koncie Gmail to będzie mogła przeglądać twoje zdjęcia też na iPhonie, w zdjęcia google

jeżeli żona będzie zalogowana na tym samym koncie Gmail co ty to będzie jej zapisywało w iclud i u ciebie