Wpis z mikrobloga

@Devillo777: Michael jackson cierpiał na to samo i wystepował na koncertach, w telewizji, oraz także w reklamach i miał miliony fanów na świecie. Ty pewnie płakałeś/płakałbyś, że jak ktoś z taką chorobą i wyglądem może występować w reklamach i grać na koncertach.
Ja podchodzę z czysto racjonalnego punktu widzenia czyli jak wstawiam modela / modelkę na stronie w Polsce, to pod kogoś zbliżonego wyglądem pod daną narodowość, by trafić do klienta.

@molbidenowyMarian: no mnie #!$%@?ą tacy modele, ze względu praktycznego: że trudniej zobaczyć czy ubranie będzie mi pasować kolorystycznie do twarzy jeśli jest jakiś wzór itd. dlatego w ogóle tego nie kupuję wtedy bo szkoda czasu na zwroty.
@Devillo777: myślisz, że dlaczego robił wiele operacji i przerobił się na "białego"? Całe jego ciało (w tym twarz) było takie czarno-białe w plamach. Co to za argument, że się "brzydził"? Wiadomo, że z taką chorobą się ciężej żyje i się człowiek wstydzi. Co nie znaczy, że powinien mieć zakaż reklamowania ciuchów czy zostania aktorem/piosenkarzem albo nawet prezydentem, a ty jedyne co możesz to się zesrać w komentarzu na wykop.pl.