Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: nudny menel 280kk dostał to sam mówił na lajcie u barneja. A jak za to ma syf to niech idzie do paki. Wiem zaraz będzie że za kasę podatników tam będzie. Tylko kogo obchodzi ten menel i gdzie są jego przyjaciele latexy bo tak bardzo Niemiec go wypychał bo kasa będzie a tu lipa nawet na swoim kanale i jego opiekunowie nie mogą żebrać hajsu bo Geremek jest nudny
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Najpewniej jest tak, że kiedyś Geremek coś #!$%@?ł. Sprawy w Polsce jak wiadomo idą bardzo wolno. Jak teraz sprawa ruszyła to się okazało, że nie mogą zlokalizować gościa, który jest.... bezdomny. Skoro nie mogą ustalić adresu przebywania to ogłosili go poszukiwanym. Myślę, że wielkiej rewelacji w tym nie ma.
  • Odpowiedz
Skoro nie mogą ustalić adresu przebywania to ogłosili go poszukiwanym. Myślę, że wielkiej rewelacji w tym nie ma.


@Smok_Baltazar: przecież nie z tego jest beka tylko z faktu, że białostocka policja bezskutecznie poszukuje gościa, który od kilkunastu miesięcy występuje na YT
  • Odpowiedz
@Blame: Ale kto w ogóle ogląda tego menela? co on ma do zaoferowania? był jakiś czas z knurem i tyle. Nie rozumiem zainteresowania ludzi tym osobnikiem, druga rzecz, jak odyyyebał to niech poniesie konsekwencje.
Hahahah adwokata dla menela, śmiechu warte.
Generalnie nie wchodzę nikomu do portfela ale według mnie ci, którzy wpłacają to barany.
  • Odpowiedz