Wpis z mikrobloga

Beka z Joanny Muchy.

Na początku 2021 roku przeszła do Hołowni bo myślała, że Szymek zbuduje nową siłę polityczną w Polsce, a jak sondaże zaczęły pikować w dół, to teraz chce z podkulonym ogonem wrócić do PO i pewnie dostać jeszcze jakieś dobre miejsce na listach wyborczych. xD

W sumie to było dziwne, bo była jedną z bardziej rozpoznawalnych polityków Platformy i miała chyba nie najgorszą pozycję w PO (była nawet ministrem sportu) wiec zamiast siedzieć w pewnej partii, jaką jest Platforma i pewnie dostałaby całkiem dobre miejsce na listach wyborczych, to przeszła do Kotłowni, gdzie nie było pewne, czy Szymek w ogóle wjedzie do parlamentu. xD

Podobnie było z Pauliną Henning-Kloską. Nie wiem czy się tym "polityczkom" nudzi, bo ja akurat w przypadku tych dwóch Pań nie widziałem żadnego sensu, żeby z PO przechodzić do Polski 2050. xd

Na miejscu Tuska pokazałbym im gest Kozakiewicza. Zrozumiałbym jeszcze Karakana w takiej sytuacji, gdyż PiS ma ledwo większość w sejmie, więc Kaczyński przyjmie każdego jak leci, ale w sumie Tusk moim zdaniem nic nie straci i nic nie zyska na powrocie Muchy czy Henning-Kloski.

#polityka #4konserwy #neuropa #wybory #bekazlewactwa
maciorqa - Beka z Joanny Muchy. 

Na początku 2021 roku przeszła do Hołowni bo myślał...

źródło: uid_9c05ba5377a88d6f1fbf0691ce1a98f71624350130826_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_problemy-bylej-minister-sportu-fot-papleszek-szymanski

Pobierz
  • 7
@maciorqa: eh, a pamiętacie jak cały internet shitpostowal jak ja zapytali o 5 ligę hokeja w Polsce, a ona zaczela coś ściemniać? I wielkie oburzenie mikro kaczek ze mamy takich „specjalistów”? XD

Fogiel się do teraz ze swoimi ekspertami w limuzynie przewraca ze śmiechu XD Największa wada ministra, ze nie wie ile mamy lig hokeja XD A dziś respiratorki od handlarza bronią, zatruta Odra, ruskie rakiety leżą po pol roku, nielegalne