Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kasahara: tez z tym się spotkałem że w USA dodają mastka i gra. Teraz pytanie jeśli leciała długo deka jak to ogarnąć wcześniej bo badania na szczurach pokazują ze mózg dochodzi w 5 krotności w stosunku do czasu stosowania. U mnie odbiło się to tak ze stałem się mega leniwy i ospały dodałem mastka i notropy i jest całkiem inaczej i szukam czegoś co pomoże zregenerować się mózgowi myśle nad cerebrolizyna
  • Odpowiedz
@RedPULL: z doświadczenia Ci powiem na wielu klientach - nie pomoże nic oprócz czasu, ludzie wydawali setki na wszelkie leki/peptydy/inne dla znikomego efektu.
  • Odpowiedz
@RedPULL: Aż tak neurotoksyczny nie jest żebyś cerebrolizynę stosował.
Nie wiem o co ci chodzi z tym masteronem. Jeżeli zależy ci na neuroprotekcji to trzymaj estro wysoko.
Jak już chcesz się bawić w nootropy to slamuj acetylocholinę (alpha gpc, huperzyna, bacopa) i ewentualnie jakieś lekkie BDNF nie cerebrolizyne (noopept, lion mane)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Szeryf: generalnie jest masa opracowań jak 19nory ryja banie układ dopaminowy etc

Więcej info znajdzie się na reddicie sposobów przeciwdziałania i całego procesu.

U mnie osobiście odbiło się tak ze z osoby aktywnej wjechała straszna prokrastynacja. Póki co ładuje swojego mixa notropowego to czuje ogromna różnice ze nie chce mi się siedzieć bezczynnie wiec można powiedzieć ze bierzący problem jest rozwiązany ale boje się ze to wywołało jakieś większe spustoszenie w
  • Odpowiedz
@RedPULL: No tak 19nor są bardziej neurotoksyczne niż inne sterydy (nigdzie temu nie zaprzeczyłem). Pisałem o co ci chodzi z tym masteronem? Przecież on nijak nie pomoże.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Szeryf: W wolnej chwili pozbieram dane badania i rozpisze się o co chodzi bo to dość rozbudowany temat. i why masteron (chodzi generalnie o pochodne DHT) na bombie ma znaczenie stosunek DHT do E2 i on będzie wpływał na samopoczucie i funkcje kognitywne. tak samo jak jest duza bomba a nie ma DHTmoze progesteron sie rozjechac i odbije sie to na libod i samopoczucie. wolnej chwili rozpisze sie i wrzuce linki
  • Odpowiedz