Wpis z mikrobloga

@naczarak: Liroy to niezły bajkopisarz. Polecam obejrzeć sobie całość, dowiecie się ciekawych rzeczy, np. takich że w latach 90. codziennie były strzelaniny na osiedlach. Czat nie nadążał z wysyłaniem xD.
  • Odpowiedz
  • 4
@Jah00 wspominał o Kielcach w tym kontekście.
poza tym tak Cię na prawdę dziwi że w Polsce w latach 90' które były dosłownie definicją 'wolnej amerykanki' latało w pewnych środowiskach sporo broni? przypominam, że to czasy przed Internetem i chwilę po olbrzymich polityczno-gospodarczo-społecznych zmianach w tej części Europy. a na czacie w KS średnia wieku pewnie 19 lat wynosi
  • Odpowiedz
@naczarak: Ale to że jedna z najważniejszych osób w partii tak otwarcie mówi i dalej pozostaje jej członkiem to nic nie znaczy, oczywiście liczą się tylko niższe podatki no i Konfederacja to nie jest PiS / PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Greg36 - @naczarak: Ale to że jedna z najważniejszych osób w partii tak otwarcie mówi...

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jah00: mieszkam kilka bloków dalej na tym samym osiedlu (Sady) - do końca 90 coś co chwilę wychodziło ale niebiescy kładli na to #!$%@? trochę, bo to gangusy między sobą się tłukły. Porządek zaczęli robić w okolicach 2000 (nie pamiętam dokładnie) jak jakiegoś niezwiązanego z gangsterką syna wysoko postawionego typa znaleźli w rzece ze śrubokrętem w plecach xD
Tu była niezła patola nawet potem, dopiero w okolicach 2010 zaczęło się
  • Odpowiedz
@Eluno: Ja też tam się kręciłem w tych latach, miałem dziewczynę z Sadów, studiowałem na PŚK i kurcze nikt mnie jakoś nie zastrzelił xD. Ale może ja nie w tym środowisku się obracałem jako młody chłopak, nie wiem.
  • Odpowiedz