Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że niemal wszyscy "prawdziwi Polacy" i "oryginalni polscy patryjoci", którzy szczują w kółko na Ukraińców wałkując temat Wołynia, robią się dziwnie bardzo, bardzo nerwowi, gdy zapytacie przy tej okazji o ich stosunek do ludobójstwa w Katyniu, koniecznie używając przy tym słowa "ludobóstwo"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak żyję na tym świecie już dobre czterdzieści parę lat, to nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby polscy narodowcy oburzali się na nazywanie zbrodni Katyńskiej ludobójstwem, wręcz przeciwnie, a ostatnio – jakoś od lutego 2022 – to się odmieniło, ilekroć poruszam ten temat przy jakiejkolwiek konserwie, w kółko mówiącej o Wołyniu, UPA i Banderze... macie może pomysł dlaczego? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wolyn #bekazonuc #bekazkonserw #ukraina #rosja #propaganda
  • 60
@znmd:

nigdy nie przyznali się, że Katyń był ludobójstwem

W 1990 ruscy przyznali się że mord w Katyniu był zorganizowany przez NKWD (mimo że wcześniej propaganda utrzymywała że to była zbrodnia niemiecka), a później jeszcze Jelcyn przeprosił Polaków za Katyń. Doucz się.
Nie zmienia to faktu że ruskich nie znoszę. Każdy szanujący się Polak nienawidzi ich co najmniej od XVIII wieku.
Napisz, proszę


@znmd: Jako osoba obiektywna (odmienne od ciebie ) dla mnie Katyń był ludobójstwem.

Tak samo jak Wielki Głód na Ukrainie w latach 30 (gdzie zginęło okolo 60 000 Polaków, o czym oczywiście nie wiesz) czy walka z Kułakami, budowanie krematoriów przez Niemców czy działalność UPA na terenach Wołynia i Galicji.

I tak samo AK ze swoimi akcjami typu Sahryń piękniejsze wpisuję się w zbrodniczą działalność przeciwko cywilom.

Suchewicz i
a mam ukrom za złe Wołyń


@Sandrinia: ale wiesz że UPA tak samo mordowało Ukraińców którzy nie popierali rzezi?

Jakim trzeba być ignorantem aby za czyny jedynej grupy, która nie stanowiła nawet 1% społeczności terenów na których występowała, nie mówiąc już o całym kraju, nienawidzic całego narodu.

Faktem jest że ukry mają swoją historię zakłamaną.

Przypominam jednak że jeszcze 30 lat temu, twoi rodzice chodzili do szkoły imienia Dzierżyńskiego i Świerczewskiego.
Jeśli twierdzisz inaczej,


@Ulfric_Stormcloak: przecież twierdzę dokładnie tak samo jak ty XD O co ci chodzi XD mało tego, wiem większość rzeczy, których twierdzisz, że nie wiem XDDDDD
W 1990 ruscy przyznali się że mord w Katyniu był zorganizowany przez NKWD (mimo że wcześniej propaganda utrzymywała że to była zbrodnia niemiecka), a później jeszcze Jelcyn przeprosił Polaków za Katyń. Doucz się.


@Sandrinia: ty się naucz czytać i powiedz mi, w którym roku uznali Katyń za ludobójstwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? rodzinom ofiar katyńskich po jakichś tam przeprosinach pijanego Jelcyna, jak ruskie wciąż uważają
argument typu : może i coś jest #!$%@?, ale za to inna rzecz też jest #!$%@?.


@calinowski: nie zajarzyłeś. To argument w zupełnie innym stylu i kompletnie za czym innym, niż tobie się wydaje. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ulfric_Stormcloak: lol, a gdzie ja pisałam w ogóle o czymś takim że ukrów nienawidzę jako całego narodu, albo że niby nie wiem że mordowali nie tylko Polaków? Ty masz jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem? Oczywiście że wiem, ba, moja prababcia Ukrainka musiała uciekać z dziećmi (w tym moją babcią) za to że wyszła za Polaka. Takie były uznawane za zdrajców. Pradziadek w tym czasie był w gułagu na Syberii bo
Aaa, czyli chodzi Ci tylko o zabawę w słówka XD


@Sandrinia: "Zabawa w słówka" XDDDDD ty nie zdajesz sobie sprawy, jakie implikacje niesie ze sobą uznanie zbrodni za ludobójstwo i dlaczego rodziny Katyńskie i każdy zresztą polski patriota uważa to za konieczność? XD te niby-przeprosiny to nie był żaden "krok naprzód" tylko takie 3,14erdolenie na odczepnego, nie niosące ze sobą żadnych skutków, byleby tylko nie uznać tego za ludobójstwo XD
@znmd: Z prawej strony? Wyjdź na ulicę i pogadaj z ludźmi.
Zastanawiasz się czemu? A ktoś Ci wmawia że masz kochać Ruskich, przyjąłeś do kraju milion uciekających Ruskich, Twoi sportowcy grają z barwami Ruskich i robisz na Ruskich zbiórki i wysyłałeś im pomoc prywatnie i państwowo? Przedstawiciel rządu wyszedł na mównicę i powiedział że jesteśmy sługą Ruskich? A w zamian nie dadzą Ci nawet wykopać ciał.
Dalej będziesz udawał że nie