Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że niemal wszyscy "prawdziwi Polacy" i "oryginalni polscy patryjoci", którzy szczują w kółko na Ukraińców wałkując temat Wołynia, robią się dziwnie bardzo, bardzo nerwowi, gdy zapytacie przy tej okazji o ich stosunek do ludobójstwa w Katyniu, koniecznie używając przy tym słowa "ludobóstwo"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak żyję na tym świecie już dobre czterdzieści parę lat, to nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby polscy narodowcy oburzali się na nazywanie zbrodni Katyńskiej ludobójstwem, wręcz przeciwnie, a ostatnio – jakoś od lutego 2022 – to się odmieniło, ilekroć poruszam ten temat przy jakiejkolwiek konserwie, w kółko mówiącej o Wołyniu, UPA i Banderze... macie może pomysł dlaczego? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wolyn #bekazonuc #bekazkonserw #ukraina #rosja #propaganda
  • 60
@znmd: no widzisz, a dla mnie jako potomka ludzi którzy uciekali z Wołynia ma znaczenie to aby ukry chociaż się do niego przyznały. Czyli według ciebie Katyń to poważna sprawa a Wołyń to tam #!$%@? xD obie sprawy są poważne i można nie lubić zarówno ukrów jak i ruskich. Jak taki z ciebie obrońca uciśnionych ukrów to może pojedź z nimi walczyć, nie zapomnij wylizać im jaj, a w Polsce kłaniać
gdzie ja pisałam w ogóle o czymś takim że ukrów nienawidzę jako całego narodu


@Sandrinia: Widać to po tym co piszesz.

Niby udajesz że nie, ale piersza byłabyś aby wyganiać Ukrainki z dziećmi na rękach z Polski, bo Zełenski nie przeprosiły za Banderę.

Nacjonaliso to okropna rzecz ( ͡° ʖ̯ ͡°) I nie ważne czy polski czy ukraiński.
@Ulfric_Stormcloak: zacytuj gdzie to napisałam. 'Mam za złe Wołyń" nie jest jednoznaczne z "nienawidzę ich i cieszę się jak umierają i niech spieprzają z Polski, won do siebie". Ty zawsze jesteś taki zero jedynkowy, czy po prostu jesteś trollem? Co za typ () wiadomo, ukrów można tylko kochać i wielbić, a jak nie kochasz i nie wielbisz to jesteś ruską onucą i nacjonalistycznym troglodytą XD
Dalej będziesz udawał że nie rozumiesz czemu tak jest?


@MrPerfetc: ty chyba nie rozumiesz, co ja napisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyczyna, dla której ktoś nie uznaje Katynia za ludobójstwo może być tylko jedna. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)