Wpis z mikrobloga

WTF???? Moje dziecko całe dnie spędza z grą, której grafika niczym nie odbiega od test drive z 1987r... to po taki wał wydawałem gruby hajs na te wszystkie prenumeraty secret service i inne cd actiony, po to kupowałem te ramy, 3dfxy, sli, podwodne cywiluzacje chłodzące, soundblastery i inne cholery w dążeniu do fotorealistyki żeby ten mały zdrajca został wirtualnym hipstetem ??? Podobno cała podstawowka gra w ten szajs.... co się porobiło. ...
Filip_Chajzer - WTF???? Moje dziecko całe dnie spędza z grą, której grafika niczym ni...

źródło: comment_bwzvQunj77I5aYDW1X8MtKVUwC07j29f.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@Filip_Chajzer: Panie Filipie, przywołuję Pana do porządku. Jeżeli dzieciak ma grać w jakiekolwiek gry, to akurat Minecraft przyniesie najmniej szkód. Nie ma drugiej gry, która tak by stymulowała kreatywność. Proszę sobie wyobrazić po prostu, że dzieciak zamiast przed komputerem siedzi na podłodze i bawi się nieskończoną ilością klocków LEGO.

  • Odpowiedz
@Filip_Chajzer: Bo to jest taki komputerowy "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Za rok będzie grał w "Archona", za dwa w "Pacmana" a skończy na "Pongu". I wtedy wyjdzie z domu. I bycie nolifem, niegroźne mu będzie...
  • Odpowiedz