Wpis z mikrobloga

Możecie być dumni z siebie #ukrofile i wszyscy inni włażący w cztery litery na siłę i bez wazeliny "braciom" " zza Buga.

To co na siłę wprowadzacie tym uwielbieniem ukrów to dla mnie się niczym nie różni od COVIDziarzy którzy chcieli zabierać prawa nieszczepionym.

Pisałem o tym wszystkim od początku tej całej wojny przez co na banie spędziłem chyba już łącznie z rok i zostałem zaszczuty przez wielu ukrofili którzy ze mnie specjalnie robili błazna przy poklasku wielu bo wiecie, śmieszki...

A teraz macie gówniarę z paletką która nawet w okrągłą rocznicę nie ma wyczucia i leje ciepłym moczem na własny naród w imię mody.

Obecnie głowni niezbyt bystrzy wojownicy i #ukrofile jak @Smarek37 czy też @Grzesiok mogą dopisać sobie w fermie trolli po kilka kopiejek na konto. Innych im podobnych aby tu wymienić to tylko strata czasu bo jest ich za dużo.

#ukraina #wojna #ukrofile #zalesie #gorzkiezale
dzidek_nowak - Możecie być dumni z siebie #ukrofile i wszyscy inni włażący w cztery l...

źródło: temp_file9068025414860111979

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Przeicez te komentarze sa niedorzeczne jak te, że Switolina ma gdizs swój kraj, bo mieszka we Francji. Kompromitujesz sie wklejajac taka argumentacje dla idiotów. Jednak potiwerdza się ,że to oszołomstwo od Brauna i kamractwa ma problemy z logicznym mysleniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur ech te wasze wciskanie komuś konfederacji czy jeszcze lepiej kamratów na siłę.
Nie mieliście jeszcze jakiś nowych wytycznych na farmie trolli?

@dzidek_nowak: Przeicez te komentarze sa niedorzeczne jak te, że Switolina ma gdizs swój kraj, bo mieszka we Francji. Kompromitujesz sie wklejajac taka argumentacje dla idiotów. Jednak potiwerdza się ,że to oszołomstwo od Brauna i kamractwa ma problemy z logicznym mysleniem.
  • Odpowiedz