Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kredyt
#!$%@? jak ludzie robic dzieci i zakladac rodziny? Nie cena mieszkania jest problemem w takim #krakow ale ich powierzchnia xDD
Ludzie płacą 3500 odstępnego za 35m na którym MOŻE się zmieszczą z jednym dzieckiem. To jest najbardziej #!$%@? zjawisko w XXI. Je.bany pis tylko robi program developer+, bank+ a zwykły szary mirek spadkowicz który zbierał od pierwszej roboty musi tylko dokładać się w postaci topniejących oszczędności i będzie bulił więcej z każdym rokiem oszczędzania. Antyludzki kraj. Mówię to jako osoba będacą w związku która na kasę nie może narzekać (na szczęście). Jak mają żyć ludzie zarabiający 3000-5000 na głowę? #!$%@? czasy.
  • 18
@its_over_for_chlop: nie do końca ceny mieszkań są problem, a słaba infrastruktura. Patrzę na Gdańsk, na obrzeżach można dorwać mieszkanie za 8k metr, ale co z tego jak tam jeżdżą tylko autobusy? W związku z tym ponad godzinę jedzie się do pracy.

Chociaż w sumie na wykopie każdy chce mieszkać 5 minut piechota od centrum xD

W takim Gdańsku komunikacja publiczna jest daleko w tyle za deweloperka.
@unlucky_ nie ma sensu juz tam mieszkac, lepiej wybrac pruszcz gdzie za 350tyś kupisz 2 pokoje okolo 50m kwadratowych a dojazd do centrum jest szybszy niz z ujeściska xD
@magiol: zgadza się. Ja akurat teraz mieszkam w tych rejonach, tj. Ujescisko-lostowice. Teraz zreszta tez kupiłem tam nowa chatę na bk2%. Mi się tu osobowoście dobrze mieszka bo pracuje zdalnie. Ale współczuje wszystkim, którzy dojeżdżają do pracy XD
@IcyHot: no widzisz, a ja znalazłem po taniości 40m2 za więcej niż płacisz bo nic nie było i dalej praktycznie nie ma dostępnego. Jeszcze parking w innym bloku mam bo ciężko ogarnąć... A mieszkam na obrzeżach Gdyni więc już całkowita porażka cenowa.