Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj tag obiegła informacja o Szelidze rozpoczynającym grę z cudzego save'a.

W sumie jego sprawa, i powiedziałbym #!$%@? nam do tego.

Ale jest jeden plot twist jest taki, którego chyba nikt nie zauważył. I jest to rzecz, która mnie mega dziwi i nie rozumiem tego.

Laska z którą się teraz związał to obecna żona jego trenera - Rafała Antończaka, który jak wiemy po wypadku na walce jest sparaliżowany i wymaga rehabilitacji… Przypominam że Szeliga kreował się na przyjaciela Rafała i organizował zbiórki na jego leczenie.

https://i.imgur.com/hZ7ZiIY.png

#famemma #szeliga #szczelina



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
@Nano22: a mnie mój były zostawił zaraz po drugim porodzie z dwójką małych dzieci, z dnia na dzień bo poznał jakąś małolatę, zostawił nas na pastwę losu i jakoś nikt na nim linczu nie odprawiał ani na jego pannie, wszystko cacy, a ty sobie radź sama. I ile jest takich sytuacji, że faceci zostawiają kobiety bez mrugnięcia okiem z dziećmi na pastwę losu byleby im wygodnie było, a tu kobieta młoda
Po pierwsze: To ty wybrałaś sobie takiego mężczyznę i postanowiłaś się z nim rozmnożyć.
Po drugie: Mężczyźni nie odchodzą sobie tak po prostu, bez żadnego powodu. Mam rozumieć, że ty byłaś idealna i nie masz sobie nic do zarzucenia? Czy przypadkiem nie robiłaś mu awantur o nic? Czy spełniałaś swoje "obowiązki małżeńskie"? Czy byłaś miła i wspierałaś go? Czy dbałaś o siebie? Jeśli nie, to on nie miał obowiązku marnować swojego życia