Wpis z mikrobloga

Dowódca okrętu z Krasnodaru odpowiedzialny m.in. za ostrzał Winnicy rakietami Kalibr, który został śmiertelnie postrzelony w Rosji podczas biegu, systematycznie publikował swoją trasę w aplikacji treningowej Strava. Jego trasę biegu w aplikacji niedawno polubił... Kyrylo Budanov.

PS jeśli jesteście Mireczki zbrodniarzami wojennymi nie publikujcie tras swoich biegów #trollingisanart #trolling #ukraina #rosja #wojna #strava #bieganie #wywiad #sluzbyspecjalne
zafrasowany - Dowódca okrętu z Krasnodaru odpowiedzialny m.in. za ostrzał Winnicy rak...

źródło: F0tRVV9aAAA3_48

Pobierz
  • 35
PS jeśli jesteście Mireczki zbrodniarzami wojennymi nie publikujcie tras swoich biegów


@zafrasowany: amerykanie też mieli problem ze stravą
https://www.theguardian.com/world/2018/jan/28/fitness-tracking-app-gives-away-location-of-secret-us-army-bases

@plastic11 to nie tak że tylko ruscy są głupi, może kapitan nie spodziewał się że ukraiński wywiad będzie poświęcał na niego zabójcę.
@zafrasowany: Nam strzelać nie kazano. — Wstąpiłem na działo
I spojrzałem na pole; dwieście armat grzmiało.
Artyleryji ruskiéj ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi;
I widziałem ich wodza; — przybiegł, mieczem skinął,
I jak ptak jedno skrzydło zranione postrzałem zawinął
@Wyszynkowski: a ile najdłużej czekałeś na pauzie? Bo ja kiedyś zapauzowałem, stanąłem w kolejce do mięsnego... i potem nie zauważyłem a ten dziad wziął i zakończył treninig. Fenix 5, ale z tego co czytam to standardowa procedura.