Wpis z mikrobloga

@Panoxar: a ja np nie mam nic do osób transfobicznych, ale popieram ich dążenia do bycia sobą,ba nawet uważam, że brak dostępu do podstawowej pomocy w tym zakresie jest szkodliwa.

No, ale też rozumiem dress który na widać transa na ochotę mu #!$%@?.

Przeczytaj te zdanie uważnie, rozumiem, że ma ochotę, a nie że mu #!$%@?.

Jestem śmieciem?
@Panoxar Jak juz się wysrałeś, to teraz słuchaj. Zachowujesz się jak stara baba broniąca księdza pedofila. Sam jesteś hamem, i tak już dostanie. Jak pedały coś odwalacie to nic dziwnego że się was nie lubi, koniec i kropka.
uważam cię za dzbana jakich mało. Jeśli tak ci wygodnie - będę na twoje potrzeby transfobem i homofobem. I #!$%@? ci do tego. Mam prawo nie lubisz kogo chcę, a wykopowy tęczowy przegryw jedyne co może to sobie poszczekać na wykopie.


@USSCallisto: A nie lub sobie, dopóki tego nie okazujesz, to gówno to kogo obchodzi. Ale jeśli zaczniesz kogoś szkalować, to się potem nie zdziw, że będziesz uważany za #!$%@?.
póki co to najwyżej ty jesteś za niego uważany


@USSCallisto: Co najwyżej wśród ułomów internetowych. Mało mnie to obchodzi.

Gardzę tobą, bo zwyczajnie uważam cię za dzbana, który wytyka ludziom nienawiść, a sam nią zieje na prawo i lewo.

Nie podoba ci się nienawiść do nienawiści? Może trzeba ją zwalczać miłością? Niestety świat tak nie działa. Czemu skupiasz się na krytyce obrońców, a nie agresorów?