Wpis z mikrobloga

@TwojHimars: no ale 18k za #!$%@? dziuple to juz przegiecie w #!$%@?, ludzie sa i tak biedniesji (prawie nikt nie dostaje podwyzek a jak juz jakies smieszne 10%). A miejsce postojowe po ile u szlachetnego pana dewelopera, slyszalem ze po 40-50k chodza we Wro
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: Nie rozumiem po co ludzie kupują nowe mieszkania. Wiadomo, że jest drogo i ch#jowo xD Kupiłem na wtórnym, miejsce parkingowe pod chmurką mam pewne, prawie zawsze w tym samym miejscu, czasem 3 stanowiska obok. Za szlabanem. Dałem za nie 0 zł
  • Odpowiedz
@TwojHimars: nie wiem ile dzis uzywane/nowe chodza, bo jak 100k mniej to remont zrobisz i mozna mieszkac i masz nowe i pod siebie, PCC nie ma (i tak ma zniknac zaraz) i czesto nie ma pokemona zgnilego z biura (dodatkowe 2% np to juz 4%...). Rozne opcje. Na wrornym mozna dorwac perelki tez, rozwodza sie chca szybko zakonczyc relacje i sprzedaz, czy maja nowa chate i szybko chca kredyt splacic rozne
  • Odpowiedz
@Pieskor: xD its over dla ludzi zarabiajacych mniej, niz 10tys, czyli we Wrocku jakieś 80% ludzi albo i więcej xD

Mam nadzieje, że jak dali sobie radę z ta patologia z pośrednictwa nieruchomości, to wejdzie jakaś ustawa o nowych mieszkaniach minimum 40m2. Nawet mój pies ma większy kojec xD
  • Odpowiedz