Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz
Występ Jarka Paszy na High League to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która kupowała PPV od tych kadyrowców z czeczeni to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie
Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moje materace gimnastyczne, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 30 czy 40 zł to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć kadyrow
Putin was tak nie wyruchał, jak wyrucha was kadyrow, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu
To jest dramat #!$%@?
To jest dramat, że w tym antyludzkim internecie, w tym internecie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Dawida Ozdobe zbezczeszczono, że ten człowiek ma dwa serca z napisem "dzidzia", że te kadyrowskie #!$%@?! powtarzam kadyrowskie #!$%@?! Kadyrowskie #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały go Wykopki, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do samobójstwa przez #hejtzbiorowy

#gra sz czy pękasz?

#famemma #highleague #cloutmma #danielmagical #patostreamy #stonoga #pasta #copypasta
ElMurano - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powt...

źródło: 345

Pobierz
  • Odpowiedz