Wpis z mikrobloga

@qew12: A może weź wreszcie załatw sobie recepte na jakieś mega mocne leki, które wreszcie zadziałają od razu, bez konieczności czekania miesiąc na efekt, który będzie, albo nie będzie xdd
Coś sprawdzonego.

A tak poza tym poszukaj sobie jakiejś pracy na magazynie, będziesz brał leki to tak tego nie odczujesz smutku, w między czasie poszukasz jakiegoś fajnego kursu, typu ratownik??
Byś poszukał następnie bardziej preztiżowej pracy np. na basenie.

Zarobił
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Duszeczek a co mam powiedzieć psychiatrze? mówię że nie działają

pracy też szukałem bez dojazdu na spróbowanie i nic nikt nie odpisał
  • Odpowiedz
@Duszeczek: czemu uważasz, że ja trolluje?
Chłopak ma autyzm/aspergera/pochodne. Był w psychiatrykach i chodził do psychologa/psychoterapeuty. Ma problemy z wyjściem do sklepu i samodzielnym funkcjonowaniem w społeczeństwie a ty mu piszesz żeby po prostu wziął/znalazł sobie leki które sprawią, że będzie normalny (no proste bro! na autyzm nie ma leków btw), znaleźć pracę, zostać ratownikiem a nastepnie wyrwac dupeczkę na tinderze. Nie wiem po co ja to w ogóle tłumaczę.
  • Odpowiedz
@guguszp Czyli co według ciebie ma zrobić? Siedzieć dalej w dwóch innych skarpetkach? Czekać na smierć? Szukać liny?

Choroba psychiczna nie jest latwa, ale jak nie będzie próbować do skutku to skończy się źle. Chyba ze wygodnie na tym krzesełku, to #!$%@? niech siedzi.
  • Odpowiedz
@30062018:

Czyli co według ciebie ma zrobić?

Nie mam pojęcia. Gdybym sam wiedział to nie siedziałbym na tym tagu.

Ale podobno holendrzy znaleźli "lekarstwo"
  • Odpowiedz