Wpis z mikrobloga

Naczytałem się o postępach innych i jakie dzięki temu mają zajebiste efekty w innych dziedzinach zycia.Ćwiczę od listopada i nie mam nic jedynie zwiększająca się nienawiść do siłowni.Chyba największą moją motywacją jest strach że będę gruby, oraz to że wszyscy to robią więc ja też muszę.
Przed każdym wyjściem na siłownię mam tylko nadzieję, że nie będę dużo ludzi a najlepiej by było, zebym tylko ja był.Widok 14 latka szczura z tatą, seksowne kobitki, starszych panów z brzuchem to oni wszyscy dźwigają więciej ode mnie to chce mi się płakać bo nigdy im nie dorównam, oraz zawsze będę najsłabszy. Porównując swoje początki wyciskałem więciej i mniej ważyłem. Nie mam kasy na trenera, dobre jedzenie i badania więc nie będzie postępów na siłowni a bez postępów na niej nie będzie zawodowych. Jeszcze wszędzie te lustra i gdy widzę swoją skalaną porażką mordę to rzygać mi się chce. #mirkokoksy #zalesie
Pobierz przegro_pisarz - Naczytałem się  o postępach innych i jakie dzięki temu mają zajebist...
źródło: IMG_20230709_113737
  • 23
@LordMrok: oglądałem Bojack Horseman jednak ja nie biegam bo to mnie wykańcza całkowice. Nie chcę ćwiczyć codziennie, nie wytrzymam nerwowo. Przy ćwiczeniu 2 czy 3 razy w tygodniu zajadam frustrację przez co ważę więciej i trudno.i zasnąć bo jutro trzeba będzie ćwiczyć. Ludzie po miesiącu ćwiczenia i jedzenia skyrów codziennie dokładają do ciężaru a ja po ponad pół roku coraz mniej siły mam. Jak skończy mi się umowa to #!$%@?ę to
@przegro_pisarz: po tym co przeczytałem wyraźnie widzę, że oprócz treningów na siłowni wymagasz przede wszystkim solidnej pracy nad metalem. W przeciwnym wypadku będziesz tkwić w #!$%@? i frustracji z braku postępów
@przegro_pisarz: jedno może wpływać na drugie, ale nie znaczy, że musi, szczególnie jak w żadnej z dziedzin nie ma postępu.
Tu nawet nie chodzi o terapię jako taką, ale zwykłą pracę nad sobą, naukę czegoś interesującego, czytanie, szukanie inspiracji, oglądanie podcastów z ciekawymi ludźmi. Nie ma jednej słusznej drogi.
@przegro_pisarz: nie powiem Ci dokładnie, kto jest "ciekawy". To sprawa indywidualna, po prostu trzeba szukać i znaleźć kogoś dla siebie. Bez większego zainteresowania social mediami pozostają raczej postacie historyczne, więc najlepiej będzie odwiedzić bibliotekę i poszukać jakichś biografii. No ale mimo wszystko warto się przełamać i zainteresować tym, co postują różne osoby na socjalach, oczywiście może być YT, bo tam jest chyba najwięcej wartościowego contentu. Po prostu podchodzić do nich z
@przegro_pisarz: jak sie robi prawidlowe pompki znajdziesz w internecie
diety nie potrzebujesz zadnej specjalnej albo wpisz sobie dieta srodziemnomorska bo generalnie jest zdrowa
jezeli codziennie robiles pompki przez 3 miesiace i byles w stanie zrobic jednej wiecej to lekarz albo przestan pisac bajki w internecie
@banciur: dieta to 70% sukcesu.
Jak udowodnić, że nie piszę bajek?pisałem wyżej że na badania nie mam kasy. Ogólnie post jest o tym, że nie jestem jak wszyscy, po tym czasie powinienem mieć widoczne postępy jak wszyscy
dieta to 70% sukcesu.


Nie na poziomie ponizej 40kg na klate i mniej niz 10 pompek. Wpisz sobie dieta srodziemnomorska tak jedz i wroc na tag jak zrobisz 100 pompek

Jak udowodnić, że nie piszę bajek?pisałem wyżej że na badania nie mam kasy. Ogólnie post jest o tym, że nie jestem jak wszyscy, po tym czasie powinienem mieć widoczne postępy jak wszyscy


Doswiadczenie internetowe i statystyke wskazuja ze jest wieksza szansa ze
@banciur: ale nie mam kasy na tę dietę, pokaż badania że na takim poziomie dieta nie ma znaczenia. bez postępów na siłowni nie będę miał postępów zawodowych więc kasy na suplementy, badania i trenera nie będzie
https://wykop.pl/wpis/71960571/poziom-startowy-w-silowni-czyli-o-gpp-jak-dobrze-w

No skoro taka jest statystka to jak mam pokazać dowody? W podstawówce byłem lata temu. Teraz mam jednego świadka, że w listopadzie wyciskałem 45 a teraz 40kg.

Mam iść na NFZ i powiedzieć, panie