Wpis z mikrobloga

Naczytałem się o postępach innych i jakie dzięki temu mają zajebiste efekty w innych dziedzinach zycia.Ćwiczę od listopada i nie mam nic jedynie zwiększająca się nienawiść do siłowni.Chyba największą moją motywacją jest strach że będę gruby, oraz to że wszyscy to robią więc ja też muszę.
Przed każdym wyjściem na siłownię mam tylko nadzieję, że nie będę dużo ludzi a najlepiej by było, zebym tylko ja był.Widok 14 latka szczura z tatą, seksowne kobitki, starszych panów z brzuchem to oni wszyscy dźwigają więciej ode mnie to chce mi się płakać bo nigdy im nie dorównam, oraz zawsze będę najsłabszy. Porównując swoje początki wyciskałem więciej i mniej ważyłem. Nie mam kasy na trenera, dobre jedzenie i badania więc nie będzie postępów na siłowni a bez postępów na niej nie będzie zawodowych. Jeszcze wszędzie te lustra i gdy widzę swoją skalaną porażką mordę to rzygać mi się chce. #mirkokoksy #zalesie
Pobierz
źródło: IMG_20230709_113737
  • 23
@przegro_pisarz: I ja Ci mowie ze do zrobienia zwiekszenia ilosci pompek po trzech miesiacach uczciwego cwicenia nie potrzbeujesz specjalnej diety, badan ani suplementow.

I tak jezeli po trzech miesiacach sensownego jedzenia i robienia pompek jezeli nie masz przyrostu to idziesz do NFZ i prosisz o badania. Podstawowe badania krwii Ci zrobia. Jezeli jestes takim ewenementem genetycznych to tam cos wyjdzie.
@banciur: mam 0 zł i jej to co mam zarobi. Nie jestem ewenementem genetycznym to promil ludzkości. Uczciwe ćwiczenie to ile dziennie, ile trwa przerwa? I czemu uprawiając jaki kowlwiek sport trzeba poprawiać technikę, liczyć jedzenie by mieć jakie kowlwiek postępy a do pompek nie a robiąc pompki są przyrosty w wyciskaniu?

Ta dieta trochę średnia bo obowece to cukier a tłuszcze to powinien być olej kokosowy
Pobierz
źródło: snapshot_www.wapteka.pl_1688985537506
mam 0 zł i jej to co mam zarobi.


Jesc normalnie w zbilansowany sposob i robic proste cwiczenia

Uczciwe ćwiczenie to ile dziennie, ile trwa przerwa?


Zeby przelamac poziom 10 pompek to cokolwiek byle reguralnie.

I czemu uprawiając jaki kowlwiek sport trzeba poprawiać technikę, liczyć jedzenie by mieć jakie kowlwiek postępy a do pompek nie a robiąc pompki są przyrosty w wyciskaniu?


Opisujesz absolutnie zerowy poziom i w zadnym sporcie na takim