Wpis z mikrobloga

ostatnio takiego przyglupa widzialem na hjnodze, wogle nie patrzyl gdzie jedzie i co robi

ogolnie przechodniom odkad im tluka do glow ze maja przywilej to zdrowo odpier
polka, dzieci, jakies afrykance - wszystko wielce pasywne agresywne

dochodza juz praktycznie takie kurioza jak baba ktora nie chce zejsc ze sciezki rowerowej "bo jej sie nalezy", murzynom tez sie to udziela po tych wszystkich "netfliksach" gdzie sa niezniszczalni

to tak jakby nagrywac filmy o
  • Odpowiedz
@Sin-: kill me #!$%@? XD
zawsze kisne jak są nagrania z polakami z UK, wielokrotnie gdzieś na wakacjach musiałem mówić po angielsku, nawet po alko ale w życiu mi nie przyszło do głowy wplatać #!$%@? do tych zdań, brzmi to komicznie. Tak jakby po angielsku nie było przekleństw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: byku ale tego mi akurat nie musisz mówić ja otwarcie głoszę że murzyni powinni być wpisani na listę ras agresywnych jak cane corso i pitbull terrier. XD skisnąłem jedynie z tego "#!$%@?" bo to mega śmiesznie brzmi
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: Kolega też z emigracji? To, że czarny wykazuje się bardziej patologicznym zachowaniem względem białego, nie znaczy, że biały nie jest patusem. Zdecydowanie wygląda na patusa. Człowiek z IQ > 100 utrzymywałby dystans i dzwonił po bagiety, żeby przypadkiem nie dostać nożyczkami w szyję i nie wykrwawić się przed przyjazdem ambulansu.
  • Odpowiedz
byku ale tego mi akurat nie musisz mówić ja otwarcie głoszę że murzyni powinni być wpisani na listę ras agresywnych jak cane corso i pitbull terrier.


@imargam_2137: Kradne to! Od dziś bede sie na to też powoływać :D
  • Odpowiedz
ba nawet psom sie to udziela XD serio XD pies potrafi jak swieta krowa stac i sie patrzec, nie boi sie ze go potracisz... kiedys nie do pomyslenia, uciekl by, bal sie ze ktos w niego rzuci kamieniem


@twardy_kij: wtf
odkleiło Cię jak tych czarnych
  • Odpowiedz
mi nie przyszło do głowy wplatać #!$%@? do tych zdań, brzmi to komicznie. Tak jakby po angielsku nie było przekleństw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@imargam_2137: widzisz, nie rozumiesz co to znaczy #!$%@? patriotyzm i promowanie naszej #!$%@? kultury u innych nacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137 ale akurat „#!$%@?” to dosyć silne zaklęcie na zachodzie.
Tak jak u nas „near black never relax” to tam tez jak slysza „#!$%@?” to lepiej uwazac.
  • Odpowiedz