Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy wasz różowy albo na ile dziewczyny przez was poznane rozpoczynają same rozmowę czy angażują się w nią?
Jakie macie doświadczenia z tym związane? I co wy różowe o tym sądzicie. Może zachowujecie się podobnie.

Poznałem pół roku temu różową, parę razy spotkaliśmy się - było trochę śmiechu, dotyku, zawsze odpisywała dość szybko choć nieco sucho. Jakieś obejmowanie i przytulasy choć sama ich nie inicjowała to akceptowała.
Doszedłem miesiąc temu do wniosku, że nieco zaczyna mnie męczyć bycie ciągle stroną aktywną i w zasadzie ona nigdy sama nie napisze pierwsza itd. że może odpisuje z grzeczności.
Przestałem się odzywać, pisać, inicjować rozmowy żeby zobaczyć czy się odezwie no i ... nie odezwała się do dzisiaj. Po prostu odpuściłem.

Ostatnio na mieście spotkała ją moja mama (tak, znały się, ja też znam jej rodziców) i powiedziała, że jakoś dziwnie się zachowywała, zawsze rozmawiały a teraz była jakby obrażona? I przedstawiłem jej sytuację a ona stwierdziła, że to ja odwaliłem maniane XD że to chłopak zawsze jest tą stroną aktywną i powinniśmy rozmawiać.

I teraz nie wiem czy ja rzeczywiście odwaliłem czy nie. No ale sory ale jak komuś na kimś zależy to powinien też przyczynić się do rozwoju relacji. Jeśli jedna strona zmniejsza swoje zaangażowanie to automatycznie ta druga powinna wnieść nieco więcej. Jak nie potrafiła napisać ani zadzwonić ani razu zapytać Hej co słychać no to widocznie nie chce mnie w swoim życiu nawet jako kolegi.

Fakt, że było trochę "miękkich piłek" jak np. patrzenie w oczy, spoglądanie, miłe i czułe zdrabnianie mojego imienia, wyrażenie chęci pojechania ze mną tu i tam, reagowanie pozytywnie na mój humor czy dotyk.

Ale niestety były też te red flagi. Jak np. brak odpowiedzi na propozycję weekendu w górach, po prostu olała wiad., szła na wesele w swojej rodzinie - poszła z kim innym, jakieś kasowanie lajków na moim profilu, zdarzały się też "suche" odpowiedzi ale jednak odpowiedzi.

Cała mieszanina zachowań i nie wiem co o tym myśleć. Nie mam na nią parcia i nie mam też zamiaru nawiązywać ponownie tego kontaktu.
Nie lubię być nachalny a są przesłanki, że jak widzi moją wiad. czy tel to sobie myśli "to znowu on". Fakt faktem to ładna dziewczyna i kręci się wokół niej wielu orbiterów. Nigdy też nie usłyszałem od niej, że jestem kolegą czy czymś podobnym. Usłyszałem za to, że fajny chłopak ze mnie. A mam doświadczenie, że niektóre wręcz na wstępie ci powiedzą "jesteś fajnym KOLEGĄ" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #przyjazn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 27
@mirko_anonim: może jest tak przyzwyczajona do adorowania, że nie wpadła na to, że sama też powinna chociaż od czasu do czasu wykazać inicjatywę xD to by wyjaśniało dlaczego jest nadal sama mimo wianuszka adoratorów - każdy po jakimś czasie ma dość. Więc albo szczerze z nią o tym pogadaj, dlaczego zaprzestałeś kontaktu i zobacz, jak zareaguje, albo jak Cię dziewczyna nie interesuje to spasuj i tyle
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Zanim zlecą się tutaj wszyscy pillowcy to powiem Ci, że do końca nie wiadomo.
Najlepiej jakbyś się z nią umówił, zapytał co i jak, jak ona to widziała bo być może taka już jest i z jej perspektywy to ona chciała czegoś więcej a ty urwałeś kontakt.
niektóre kobiety tak samo jak niektórzy faceci są cisi i inaczej okazują uczucia.

@mirko_anonim: może ma niskie poczucie wartości, jakieś kompleksy i kiedy przestałeś się odzywać, to uznała że ci się przestała podobać, itp
A ty potrzebujesz bycia adorowanym.

Tak że to nie jest tak że #!$%@?łeś, po prostu zrobiłeś test z którego wynika, że wasze oczekiwania względem partnera się rozmijają

Idealnie, gdybyś ty znalazł kobietę która będzie ci wysyłać znaki zainteresowania, a ona faceta który weźmie na siebie jednostronną formę "opieki" nad nią
@mirko_anonim: olaleś ją trochę i się poczuła urażona. Najlepsza opcja to, żeby Cię zobaczyła z inną laska. Wtedy sama napiszę. Byłeś za łatwy, za bardzo dostępny. Napisz do niej, że coś od niej potrzebujesz niech zrobi dla Ciebie przysługę i zobacz jak zareaguje. Jak coś będzie marudzić to #!$%@? sie do niej, ze #!$%@? mozna na nią liczyć. Nie mozna być miękka fają. Wygarnij ze na wesele se poszla z kim
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @moll: właśnie tego się obawiam, że to ona zawsze była tą zdobywaną, tą stroną bierną i tak już sobie przyjęła to w głowie że ma tak być. Dodatkowo ona nie jest zbyt hmm zbyt inteligentna? może nie mieć pomysłu na rozmowę i zagajenie. To prosta dziewczyna, po zawodówce pracująca na kasie, jednocześnie sympatyczna. Wierzę, że pod spodem jest wrażliwą osobą i ma dobre serduszko :) Nie
@mirko_anonim: Jeśli faktycznie byłaby zainteresowana, to nie ma opcji żeby sama pierwsza się nie odezwała, szczególnie przez tak długi czas bez wiadomości od ciebie. Może po prostu spotyka się z grzeczności, bo nie umie wprost powiedzieć, że nic z tego nie będzie, może testuje kilku innych kandydatów i ciebie trzyma "w zapasie". Tak czy inaczej, dałbym sobie spokój ze znajomością z taką osobą. Powodzenia w szukaniu tej jedynej :)
@mirko_anonim: no to nadal - albo chcesz laskę bierną, mierną ale z ładną buzią, albo szukaj ciekawszej ale nie koniecznie tak atrakcyjnej. I tu nie chodzi o lvl wykształcenia, bo teraz zrobienie dyplomu gównouczelni to żaden wyczyn i taka z magistrem też wcale nie musi być bardziej lotna od panny po zawodówce

Także raz jeszcze - pogadaj z nią. Lećw otwarte karty
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Niadry miała okazję mnie zobaczyć w kilku sytuacjach w których trzeba było się wykazać jajami i raz jej wygarnąłem żeby dorosła to zrozumie dlaczego się zachowałem tak a nie inaczej. W wielu rzeczach również położyła uszy po sobie i przyznała, że mam rację.
Na pewno nie spermiłem i nie zasypywałem jej komplementami a wręcz delikatnie się podśmiechiwałem, że np. wyszła na zdjęciu jak drewno, że można by
To może być faktycznie powód jaki pisali inni, że ona jest bardzo nieśmiała i dlatego wykazywała brak inicjatywy. Skoro widziała Cie, że nie jesteś #!$%@?ś to może tak być. Ja bym jednak zostawał przy tym, żeby o coś ja poprosić i zobaczyć jej reakcje. Ale tutaj czyjąś propozycja, żeby na spokojnie pogadać też jest spoko.
Doszedłem miesiąc temu do wniosku, że nieco zaczyna mnie męczyć bycie ciągle stroną aktywną i w zasadzie ona nigdy sama nie napisze pierwsza itd. że może odpisuje z grzeczności.


@mirko_anonim: jej zainteresowanie jest ponizej 60% to tak jest
mnie same pytaja o numer jak za interesowane caluja etc
szła na wesele w swojej rodzinie - poszła z kim innym


@mirko_anonim: i po tym niestety nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości.

Nigdy nie byłeś dla niej pierwszym wyborem, co najwyżej instrumentem do dawania atencji. W momencie kiedy się zorientowała że nie będziesz jej karmił atencją, wtedy Cię olała. I nie wierz w opowieści że chłopak ma zawsze być stroną aktywną, związek polega na tym że obydwie strony dają coś od