Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja zauważyłem, że najbardziej toksyczne antyprzegrywy i "podszywy" (czy jak kto woli - fakecele), mają najczęściej nicki celowo podkreślający ich przywiązanie do społeczności inceli? Przeważnie w nazwie użytkownika znajduje się popularny zwrot związany z "incelizmem" (np. black pill, it's over etc.), lub jakiś związek z portalem Wykop.pl. Taki miglanc wpierw wkupia się w łaski Naszego tagu, choć jego wpisy nie są zbyt odkrywcze, powiedziałbym wręcz, że banalne, bez jakiegokolwiek przedstawienia swojego bagażu doświadczeń i celnych sprzężeń, by po jakimś czasie zmienia swoje poglądy o 180 stopni i atakować innych tagowiczów. Poza tym w magiczny sposób okazuje się, że ma on powodzenie u dziewczyn/kobiet, z wyglądu to normik średniego lub wysokiego tieru (lub nawet chadlite/Oskar). Po tym, jak dzisiaj wykryłem kolejnego takiego cwaniaka, który produkuje się na tym tagu (możliwe, że już macie go na czarno) zrobiłem się bardzo podejrzliwy w stosunku do mirków pasujących do tego schematu. Oby i oni nie okazali się być głupimi trollami.
#przegryw #fakecel
CulturalEnrichmentIsNotNice - Czy tylko ja zauważyłem, że najbardziej toksyczne antyp...

źródło: How-to-Detect-a-Wolf-in-Sheeps-Clothing.001

Pobierz
  • 20
Chociaż też trzeba pamiętać,że to low tier normiki bo ktoś kto czas spędza na melanzach i obscikiwaniu sie z julkami doslownie nie wie co to wykop a co dopiero siedziec tu pol dnia
Glowniento piwniczaki ktorym napatoczyla sie julka bo sa przecietni z wygladu ale mindset maja pdoobny
Ale i tak won z tagu dla nich