Wpis z mikrobloga

@WarszawskiRozpylacz: tez uwazam ze to slabe, szczegolnie jak ktos ma jakiegos hd ktore maja wieksze pojemnosci i wydech to tylko rura odprowadzajaca spaliny, mnie to nie jara, glosniejszy ze smakiem tak, pierdzacy kloc, nie
  • Odpowiedz
Ale wiesz że policja nie mierzy głośności na odcince xddd?


@veranoo: wiem, że motocykle powinny przechodzić super restrykcyjne przeglądy pod tym kątem i kara x100 za kombinowanie.
  • Odpowiedz
xdddd


@veranoo: dziwi Cię to? Taki konkurs jasno pokazuje, że ludzie mają gdzieś zakłócanie porządku i jeszcze się tym chwalą. Nie ma takiej opcji by jakieś modyfikacje itp były robione tylko i wyłącznie na takie konkursy. A jeżeli już to robi je pewnie 0.00001% właścicieli tych pojazdów.
  • Odpowiedz
@ksiak: Modyfikacja wydechu jest jedną z najczęstszych modyfikacji czy to moto, czy samochodu, nie tylko w Polsce. Policja sprawdza głośność wydechu na 1/2 obciążenia. Mnie śmieszy Twoje myślenie życzeniowe, bo nawet jeśli by zakazali i tak ludzie by je robili.
  • Odpowiedz
Modyfikacja wydechu jest jedną z najczęstszych modyfikacji czy to moto, czy samochodu, nie tylko w Polsce


@veranoo: tylko u nas jak w lesie nikt się tego nie czepia chociaż są odpowiednie środki prawne tylko najpierw "milicja" musiałaby wiedzieć jak to się robi.

Mnie śmieszy Twoje myślenie życzeniowe, bo nawet jeśli by zakazali i tak ludzie by je robili.


@veranoo: spoko, odpowiednie kary wyprostowałyby niektóre osoby.
  • Odpowiedz