Wpis z mikrobloga

A Robert to pazerny człowiek, pokazała to sytuacja z premiami za awans.


@BigBoobs: a jak się ta afera skończyła i dlaczego Lewy wyszedł na tym najgorzej? Przecież chyba wszyscy #!$%@??
  • Odpowiedz
dlaczego Lewy wyszedł na tym najgorzej? Przecież chyba wszyscy #!$%@??


@card_man: lewy jest kapitanem repry i od niego powinno się wymagać więcej, powinien dawać przykład i powiedzieć że nie chcą żadnych premii bo sukcesy reprezentacji są nagroda sama w sobie dla każdego polaka.
Tymczasem nic nie powiedział i siedział cicho tylko pilnował żeby równo ta kasa była podzielona xd
Zwłaszcza że te parę baniek na cały sztab to są jakieś grosze
  • Odpowiedz
@ciachostko nie słyszałem o tej aferze nigdzie poza wykopem. To wy codziennie spamowaliście jakimś syfem i “śmiesznymi” obrazkami XD

Co do tego czemu zrobili to “na pokaz”. Taka już rola bycia popularna gwiazda.
  • Odpowiedz
Odnowić, w sensie, że przysięga z "oryginalnego" ślubu stała się mało ważna? xD
Takie działanie to już bardziej pasowałoby do kukolda, którego żona zdradzała, ale postanowiła przestać i chcą na nowo żyć jak małżeństwo, albo żeby przynajmniej tak to wyglądało... oh wait ( ͡º ͜ʖ͡º)
Hatfu
  • Odpowiedz
@brzoza5678: @Aclyoneus Był długi wywiad 3 częściowy chyba z Przeglądem Sportowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/nie-wiem-czy-opowiadac-nie-uwierza-mi-i-opowiedzial-co-zrobil-lewandowski/qswf192

To właśnie Kucharski powiedział o tym, że cały marketing lewego polega na tym, że on i Anka są Królem i Królową Polski. Tak sobie z agencjami wymyślili jakiś czas temu i na tej podstawie budują swój wizerunek. A jako król to wizerunek musi być nieskazitelny. Stąd te filmy z Amazonem, wywiad
  • Odpowiedz
a jak się ta afera skończyła i dlaczego Lewy wyszedł na tym najgorzej? Przecież chyba wszyscy #!$%@??


@card_man: jest pare powodow:
1. Lewandowski jest najbardziej znany i najbogatszy, wiec tu sie najbardziej rzucilo w oczy jak pazerny jest na, w stosunku do jego dochodow, gowniane pieniadze
2. To nie szeregowy kopacz reprezentacji ale kapitan, on reprezentuje jej decyzje, wiec skoro pozwolil aby ta afera w ogole wyszla to sa dwie opcje
  • Odpowiedz
xD chyba nic nie jest w stanie tak bardzo pokazac w jaki #!$%@? stanie jest zwiazek, jak jakies odnawianie przysiegi malzenskiej, ja #!$%@?. krindz jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@gustowny_dzikus: Jak to Karynisko to zrobiło dla lajków i zasięgów i tylko dlatego. Gdybym miał taką babę, to przy każdej chwili słabości czy kryzysie w życiu, bałbym się o nóż w plecy. Lewandowski musi być giga chadem pod kątem psychiki, że jeszcze nie został wyrolowany i oskubany na 1500 sposobów.
  • Odpowiedz
Ludzie: wykop to banda sfrustrowanych przegrywów, oni nie mają żadnego wpływu na kreowanie rzeczywistości

Tymczasem Lewandowscy po aferze bachatowej rozkręconej przez wykop:


@Lolenson1888: przegrywy, chwila bolesnej prawdy - dla normalnych ludzi nie istniejecie nie tylko irl, nie istniejecie też online ( ͡° ͜ʖ ͡°) wy nie macie wpływu na gacie jakie założycie, bo o tym matka decyduje, a wyobrażacie sobie, że kreujecie rzeczywistość? xD
  • Odpowiedz