Wpis z mikrobloga

To jest właśnie jedna z metod działań obcych służb wywiadowczych. Rosyjskich lub innych... Tworzymy konflikty wewnętrzne na linii facet-kobieta i podważamy autorytet wykładowców. (Ale też nie oznacza to, że jakieś służby musiały stać za tym konkretnym artykułem.)

"Polski nie znajdą w naszym kraju partnerów na swoim poziomie, szkoda mi ich"
"Jak tylko poczuł się przy mnie dostatecznie swobodnie, na spotkania zaczął przychodzić w przepoconych koszulkach, a zęby mył może raz na tydzień. O oparach z otwartych ust nie wspomnę. Kiedyś prawie zwymiotowałam, kiedy chciał mnie pocałować. Był wykładowcą na uczelni wyższej w Warszawie, miał 36 lat i woził brudną bieliznę swojej mamie do prania co weekend"

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/polki-nie-znajda-w-naszym-kraju-partnerow-na-swoim-poziomie-szkoda-mi-ich/dbghl71,2b83378a
#polska #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #bekazlewactwa #bekazprawakow #zwiazki #rosja
SawyerJ - To jest właśnie jedna z metod działań obcych służb wywiadowczych. Rosyjskic...

źródło: onet

Pobierz
  • 4
@SawyerJ: to samo z Wołyniem. Nie można rozwiązać tej sprawy po wojnie, musi być już, teraz, natychmiast!
I każdy średnio rozgarnięty wie, że jest to bardzo trudny temat dla obu stron, Polskiej i Ukraińskiej, a zyskać mogą na tym konflikcie oprawcy Polaków z Rosji i Niemiec. W myśl zasady "dziel i rządź".
A co z Katyniem, a co z Niemieckimi reparacjami za IIWŚ - cisza jak kopiejkami/euro zasiał.
Polaków jest łatwo
n.....t - @SawyerJ: to samo z Wołyniem. Nie można rozwiązać tej sprawy po wojnie, mus...

źródło: Instaling putinizm

Pobierz
to samo z Wołyniem. Nie można rozwiązać tej sprawy po wojnie, musi być już, teraz, natychmiast!

@neeet: A dlaczego nie można rozwiązać jej teraz?

A co z Katyniem, a co z Niemieckimi reparacjami za IIWŚ - cisza jak kopiejkami/euro zasiał.

Rosja przyznała się do mordu w Katyniu i przeprosiła, Niemcy do drugiej wojny światowej też, a Ukraińcy do dziś wypierają się mordu na Wołyniu i uznają sprawców za bohaterów narodowych.

Ot,