Wpis z mikrobloga

Kilka osób pytało o kalkulator do BK2% a tak się składa, że zajmuje się zawodowo kredytami więc mam dostęp do aktualnych ofert. Udało się takie coś przygotować https://ratahipoteki.netlify.app/ ma sporo błędów ale jest tyle ofert, że czasami ciężko mi to ogarnąć. Dodatkowo to moja pierwsza "aplikacja" bo wcześniej nigdy nie programowałem i już widzę, że da się to zrobić 100 razy lepiej. Jak ktoś ma pytania to zapraszam do kontaktu PS. Jak będzie zainteresowanie to jestem w stanie dodać oferty z banków, które nie działają z pośrednikami( creditAgricole, pocztowy czy BK2 w VELO Bank #kredyt2procent #kredythipoteczny #kredyt
  • 27
@GOHAN: zrobiłem lekki update w pkobp. Co do cross-sell w ofercie standard to tam jest tego dużo bo marża zależy od tego czy jest się klientem banku, czy ma się konto aurum, czy mieszka się w większym mieście itd. Wszystko do ogarnięcia ale potrzeba czasu. Jakieś harmonogramy nadpłat itd też pewnie bym zrobił ale to na kiedyś.
@kozerus dostałem oferte od pośrednika na razie PEKAO, RRSO (z uwzględnieniem dopłat) 5.1%, nieruchomość (mieszkanie trakcie budowy, oddanie za 2 lata) 490k, wkład 10%, 360 rat. Zastanawiam się czy opłaca mi się iść pytać bezpośrednio w banku o oferte (szczerze to ilość papierów jest porażająca), ale gdzieś wyczytałem ze minimalne rrso z dopłatami w tym banku to bodajże 4.7%, ale to jest pewnie wyższe przez niższy wkład i ilość rat? Wyczytałem ze