Wpis z mikrobloga

@Firenz: bardzo fajna okolica, lokalizacyjnie ok, bardzo dużo sklepów/usług obok i nawet do galerii można chodzić z buta. Na minus to, że miasto spieprzyło komunikacyjnie ten rejon przez brak sensownego wyjazdu do centrum oraz brak połączenia z Armii Krajowej i wjazd/wyjazd potrafi się niesamowicie zakorkować.
@Firenz: Wszystko zależy w którą stronę potrzebujesz stamtąd wyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak na południe do Skawiny to odradzam :D
Najlepiej się mieszka w tej linii pionowej koło ogródków działkowych, są tam fajne bloki z czerwonym dachem. Koło Lidla jest dla mnie za duży ruch, nie chciałbym tam żyć.

Po lewej stronie Armii Krajowej na tym screenie jest nowe osiedle Wizjonerów jak coś, według mnie
@Gavilar: no może nowe lepsze, tylko mają 15k za metr xD + oczywiście obligatoryjny zakup miejsca postojowego. Znaczy, wiem gdzie to jest, mieszkam na Bronowicach już ponad 20 lat i nie chcę się stąd wyprowadzać bo dobra dzielnica. Wydawanie jakichś chorych pieniędzy na dziurę w ziemi i wykończenie to też nie dla mnie, bo ja po prostu chcę mieć gdzie mieszkać. Pytałem, bo myślałem czy nie ma tam jakichś mniej oczywistych
@goferek: nie mieszkasz może tam w tym prawym górnym rogu? bo zastanawiam się czy kupować tam mieszkanie, ale boję się tego hotelu, bo ludzie tam wynajmują głównie