Wpis z mikrobloga

@pyczasty: Pokaż pokaż, ja chętnie zobaczę te twoje dowody. Nie zapomnij uciąć nagrania w odpowiednim momencie, jak wtedy, gdy mówił, że nie udało się wykupić długów i jak ktoś chce, to może do niego napisać, żeby mu te pieniądze oddał ;)
  • 0
@hiroeX_: nic nie ucinam. Wszystko jest takie jak powinno być bez manipulacji. To, że tak bezkrytycznie ufasz swojemu olowi to twoja sprawa ale ja mam nagrania. A co nie mówił może o wykupie długów Kosno? O krokach prawnych?

Bujać to ja a nie mnie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pyczasty:
Przekazane na cel charytatywny - jeżeli nikt z wpłacających się nie dopytywał i każdemu wystarczyło słowo, to niczego nie wstawiał.
Jeżeli ktoś chciał zwrot pieniędzy, mógł do niego napisać i dostał pieniądze z powrotem. Klarowna sytuacja, kto chce ten się dowie, komu nie pasuje, dostaje zwrot..

Tak bardzo chcesz wiedzieć na jaki cel to poszło, to dlaczego nie odezwiesz się bezpośrednio do niego na YouTube/mail, żeby ci odpowiedział? Wolisz pluć
  • 0
@hiroeX_: pisałem ale mi nie odpowiedział twój guru. Ręczysz za niego, że on taki w białym kołnierzyku? Ty jesteś jego mecenasek czy kto? Myślisz, że ja obserwuje jego działalność od dzisiaj i nie widzę jak ludzi nabija w bambuko?
Myślisz, że ja obserwuje jego działalność od dzisiaj


@pyczasty: Ojjj nie, wszyscy tutaj wiedzą, że masz na jego punkcie obsesję, jak Zodiak XD

Brakuje mi tylko w twoich narracjach faktów - coś pokazujesz, resztę domawiasz - masz przekonanie, że jak zaśmiecisz #kononowicz wpisami z kłamstwem, to w końcu stanie się to prawdą (coś jak niedawno dolewanie rozpuchu, nie wiem kto to zapodał).

Billboardów nie pokazałeś, tego że się pytałeś o cel
  • 0
@hiroeX_: udowodnij mi choćby jedno moje kłamstwo, to skasuję konto choćby dziś. Póki co to ty jesteś perfidnym manipulatorem. Nie widziałeś że twoj olo zbierał na bilboardy i nie zrobił tego? przykro nie wszyscy widzowie są ślepi. Chłopaczku musisz jeszcze nad sobą trochę popracować.
  • 0
@hiroeX_: no odpisz mi coś konstruktywnego, chyba że się przydławiłeś śmietaną z ola. Nie kumam tych waszych zabaw.. Tak samo jak nitrohunter sobie na spacerek poszedł po lesie z kolegą podjeżdzano tak? i ja mam wierzyć że oni tylko tam spacerowali.
  • 0
@hiroeX_: no ale dlaczego zakłamujesz rzeczywistość, skoro wiele osób o tym pisało i pamięta ten fakt. Tak mam tego screena i też ci go pokaże. Ja nigdy nie walę farmazonów jak twoj idol łukaszek, który was tak zawiódł a donejty wziął ;) Mnie to nie boli, po prostu nabijam się z takich połykaczy śmietanowych i jeszcze próbujecie dorobić sobie do tego jakąś ideologię w imię zasad czy coś. A jesteście tylko
no ale dlaczego zakłamujesz rzeczywistość, skoro wiele osób o tym pisało i pamięta ten fakt


@pyczasty: no widzisz, a ja nie pamiętam, chyba nawet jeszcze nie było mnie wtedy na wykopie

po prostu nabijam się z takich połykaczy śmietanowych i jeszcze próbujecie dorobić sobie do tego jakąś ideologię w imię zasad czy coś


Metkujesz mnie pod grupę, o której istnieniu wiesz chyba tylko ty - jestem takim samym obserwatorem cyrku, jak