Wpis z mikrobloga

Chciałbym się was zapytać o zdanie na pewien temat.Mianowicie czy to źle,że nie lubię w ogóle podróżować?Bo widzicie jak byłem mały do lubiłem jak z rodziną jeździliśmy nad polskie morze,ale po kilku latach tego typu podróże po Polsce,ale też za granicę(a byłem w Hiszpanii,Francji,Czechach i Niemczech) mnie męczyły i męczą,czyli w skrócie nie jestem w stanie teraz na nich wypoczywać bo tęskno mi do domu.Za czym tak tęsknie:
1.Prywatność-Nocując w jakichś hotelach ciężko jest prywatnością i komfortem zwłaszcza jak w domu masz własny pokój
2.Z wiekiem zrozumiałem,że na takich wyjazdach nie mam za bardzo co robić.Nie mam nic przeciwko chodzeniu,ale jakieś zabytki czy wylegiwanie się na plaży to nie moje klimaty,czyli sama nuda.Dla przykładu jak byłem kiedyś w Mielnie to rodzina zawsze chciała iść na plażę a ja siedziałem w pokoju i z nudów oglądałem Trudne Sprawy i Dlaczego ja?
3.Wolność w robieniu tego co się chce jak się wyjeżdża w grupie to trzeba też liczyć się z innymi.
4.Cóż stałem ostatnimi laty typem samotnika zaczął spędzać czas sam ze sobą.Ciężko mi się też spotyka z pewnymi kumplami bo w większości te spotkania to jakieś dzikie imprezy i picie alkoholu a od obu tych rzeczy stronie.

Taki o to mój wywód czekam na opinię co sądzicie o moim beznadziejnym przypadku.
#podroze #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #wakacje #przemysleniazdupy #przemyslenia
  • 11
@NiebieskiMiszmasz: Nie ma w tym nic złęgo. Ja bardzo lubię podróżować ale nie lubię innych rzeczy i z kolei w tym nie widzę niczego złego. Np. nie lubię tańczyć i mnie sport nie interesuje.

W sumei w ramach wyjazdów też są rzeczy których totalnie nie lubię. Bardzo lubię zwiedzać czy jeździć samochodem ale jak miałbym siedzieć w wielkim hotelu typu all inclusive z basenem i plażą, to ja wolę zostać w
@NiebieskiMiszmasz: Lubię robić to co lubię, czyli generalnie zwiedzać miasta, miasteczka, muzea itd., jeździć jakimiś krajobrazowymi trasami itp. Mogę to robić albo sam albo z osobami które podzielają moje zainteresowania.

Taki wyjazd w którym musiałbym się dostosowywać mocno do innych (np. dużo czasu spędzać w knajpach albo na plaży) mnie nie interesuje.
@NiebieskiMiszmasz: Tak, różni są ludzie. Są też tacy, którzy nie lubią podróżować. Mam nadzieję, że pomogłem.
ps. Też kiedyś nie lubiłem za dzieciaka, bo uważałem, że marnuję czas i lepiej ganiać z kolegami pod blokiem, bo wakacje mają tylko 2 miesiące, ale pozmieniało mi się z wiekiem. Ale ja ogólnie jestem ciekawy świata, ciekawy co się kryje za zakrętem, więc każdy wyjazd choćby do innej wsi czy miasta jest dla mnie