Wpis z mikrobloga

#friz Przyznam, że podczas T5M2 lubiłam Olka. Wyróżniał się i wydawał się naprawdę okej. Niestety im dłużej jest przy ekipie i genzie tym bardziej męczy swoim zachowaniem takiej pick me girl. I absolutnie nie przeszkadzają mi jego outfity, ale mam wrażenie, że coraz mocniej podkręca te swoje "damskie" zachowania, reakcje i przez to wypada bardzo sztucznie. Odcinek u Patryka przelał taką czarę goryczy, gdzie Olek zaczął uderzać chyba Cichego czy kogoś tam i piszczeć jak dziecko. No na minus wypadają odcinki z nim, gdzie w T5M były właśnie na plus.
  • 10
@justjane: Może to dziwne zabrzmi na tle moich wielu wypowiedzi na tagu, ale osobiście też nie mam totalnie nic do tego Olka nawet szacunku, a tak serio rozumiem, że to może być jego sposób na wyrażenie siebie, image i tak dalej. Natomiast tutaj problem zaczął być taki, że nie wiem czy ktoś zauważył, ale te treści zaczęłyby być bardzo feminizowane wystarczy sobie na przykład porównać jak wygląda ostatni film Mortalcia z
@Cztero0404: tak, wiem, ale wrzucam jako dodatek z odcinka, który wyszedł przed chwilą w sumie. Niestety ale jakoś wszystko straciło swój urok, odkąd ludzie z t5m2 zaczęli być wypełniaczami odcinków. No i mam wrażenie, że teraz połowa odcinków to "stylówki", co już nudzi.
@justjane: Ja mam wrażenie, że oni tam bardzo mocno nie ogarniają patrząc zwłaszcza po sposobie w jaki filmy wypuszczają czytaj : jak to wszystko takie chaotyczne bardzo wygląda. Oraz, że nie mają do końca pomysłu na tych ludzi, ale ich wzięli żeby mieć więcej influ u siebie