Wpis z mikrobloga

#diablo4
Co by nie mówic, ale ta premiera gry + 1,5 miesiąca później start sezonów, to najbardziej idiotyczna rzecz jaką widziałem. Efekt jest taki, ze od tygodnia nikt w D4 nie gra, bo kazdy czeka na 1 sezon. Teraz kumpel kupił D4 i kazdy ze znajomych mu poleca tylko ograć fabułę, bo kazdy ma juz w dupie lvl'owanie.

Ogolnie ze wszystkich Diablo, to chyba D4 najszybciej mnie wynudziło. Ta gra po wejściu na T4 nie oferuje nic nowego. AI bossów lezy, 3 world bossy w grze którą robili 7 lat, to jakiś zart (zreszta to stojące kukły, a nie bossy), system itemizacji jak z mobilki, identyczne dungi i miasta. Sam świat gry jest monotonny i brak jakichkolwiek różnic między strefami, ze czuję się jakbym ciągle w tym samym akcie biegał.
Chyba juz D3 z AH za $ było duzo ciekawsze xD
  • 5
@Calvex @Marcines @WUJICO ta gra jest raczej skierowana do takich graczy jak np ja - puszczam sobie 3-4x w tygodniu sesje z diabolo po #!$%@? w robocie i się świetnie bawię, clicker sprawia iż się nawet lepiej wyładowuje niż grając w fpsy. Mając 80lvl nie czuje znudzenia, to sobie pójdę na misję poboczna, to dungeona, to bossa, to piekielny przypływ, to przebiegne 5 Lilith bo mi brakuje wymagań do paragonów, to zagram