Wpis z mikrobloga

  • 1
@karix98 otóż nie. #!$%@? się do czegoś na co ktoś nie ma wpływu, to poziom dna. #!$%@? się do czegoś co ktoś zrobił ze sobą to zwykła opinia. Ale tak jak mówiłem wcześniej, ja oceniam trend, ogół, a nie poszczególne jednostki. To że ktoś bierze to do siebie, to już jego sprawa.
  • Odpowiedz
Ale nawet nie próbuj wypowiedzieć się na temat tatuaży albo mody! NIE! NIE TWOJA SPRAWA! Co za motłoch.


@mlodir: Tu nie chodzi o samą opinię na temat tatuaży, wiadomo, każdy ma swój gust, jednym się to podoba, innym nie. Ale dlaczego osoby z tatuażami są często od razu wyzywane od patusów, debili, chorych psychicznie itp.? Albo to wieczne dziwienie się, że jest moda na tatuaże, no wow, coś takiego jak moda
  • Odpowiedz
@mlodir: nie ma zadnego trednu, po prostu tatuaże są już ogólnie rzecz biorąc powszechne wspołeczenstwie, nikt nie uważa tego za coś złego, laski są bardziej seksowne w tatuażach
  • Odpowiedz
  • 2
@choochoomotherfucker bo taki jest stereotyp. Do niedawna tatuaże były głównie domeną patologii i nie zmienisz tego tylko dlatego że bardzo tego chcesz. Tak samo jak posiadanie psa pitbulla kojarzy lub jeżdżenie bmw kojarzy się ludziom z określonym typem człowieka. Nie trzeba być wielkim myślicielem żeby wiedzieć, że stereotyp nie zawsze się w 100% zgadza z rzeczywistością. To jest raczej ludzkie wyobrażenie zbudowane na powielającym się schemacie.
  • Odpowiedz
A Ty będziesz pracował z nim


@choochoomotherfucker: Pan, Pani, Państwo, ale ty, tobie, ciebie - zabawny jest fakt, że mało kto rozumie tę zasadę i nadużywa formy grzecznościowej.

Oczywiście mi to nie przeszkadza, bo jest to dopuszczalne i jeśli ktoś musi, to luz. Niemniej ty, jako wielki autorytet, nie powinnaś nadużywać tej formy, zwłaszcza, że nie pałasz do mnie sympatią, wiedźmo.
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o samą opinię na temat tatuaży, wiadomo, każdy ma swój gust, jednym się to podoba, innym nie.


Tu nie chodzi o samą opinię na temat tatuaży. Wiadomo, każdy ma swój gust - jednym się to podoba, innym nie.

Albo to wieczne dziwienie się, że jest moda na tatuaże, no wow, coś takiego jak moda istnieje od zawsze.


Albo to wieczne dziwienie się, że jest moda na tatuaże. No wow!
  • Odpowiedz
przypomina mi to jak bardzo niektórzy ludzie nie biorą siebie na serio
"aa jebnę sobie coś cool na łapie, przecież będzie mi się to tak samo podobało za rok, 2, 10 czy 20" jak ma się te 20-25 lat to po prostu nie da się tak dojrzałej decyzji podjąć. tzn da się, ale #!$%@?
  • Odpowiedz