Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: to do wszystkiego można odnieść, kiedyś komputer był tylko dla wybranych i zajmował pomieszczenie, teraz mam go w kieszeni, kiedyś Australia była kolonią karną Imperium Brytyjskiego, teraz fajnym krajem do życia. Świat idzie do przodu i zmienia się podejście do rzeczy, ale lepiej zakopać łeb w piasku i myśleć kiedyś to było
@sierramikebravo do żłobka do którego oddaje dziecko na 6 opiekunek to 3 mają tatuaże (małe). Duża nadreprezentacja wytatuowanego społeczeństwa w tak specyficznej grupie osób jaką są opiekunki do dzieci
@choochoomotherfucker:

To na jakiej podstawie w Polsce przez stulecia zmieniały się ubrania, fryzury, wyposażenie wnętrz itp. i jakim cudem akurat konkretny trend był używany przez większość ludzi?

Hmmm? To napisz mi proszę, w jakim kontekście, przez jakie grupy społeczne, profesje w Polsce i większości kultur świata były używane tatuaże. Wyróżnij mi tutaj kultury, w których panuje chrześcijaństwo i inne "wielkie religie", a pomiń kultury z egzotycznych wysepek. Przedstaw mi jak to
Hmmm?


@lycaon_pictus: Napisałam, że coś takiego jak moda istnieje od zawsze, a Ty napisałeś, że nie w naszej kulturze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To napisz mi proszę, w jakim kontekście, przez jakie grupy społeczne, profesje w Polsce i większości kultur świata były używane tatuaże. Wyróżnij mi tutaj kultury, w których panuje chrześcijaństwo i inne "wielkie religie", a pomiń kultury z egzotycznych wysepek. Przedstaw mi jak to wyglądało